Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odzyskiwanie danych z dysku USB


grn

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje odzyskać trochę danych z dysku przenośnego (500GB) dane nieświadomie usunąłem poprzez szybkie formatowanie dysku (PMM->Formatuj) następnie wrzuciłem jakieś pliki, raz drugi go sformatowałem, i teraz ból, bo tamte pliki są mi potrzebne, będzie ich jakieś 40GB :D Próbowałem już programem GetDataBack ale odzyskiwanie dochodzi do 13% i idzie dalej ale baaaaardzo powoli, obecnie pokazuje mi 19h do końca i to cały czas rośnie, na 14% nawet nie wskoczyło (w momencie startu było jakie 5,50h) cały czas w logach przewijają sie jakieś errory. Przeczuwam że na pewno jest coś nie tak :) Miał już ktoś podobne problemy i może polecić jakiś inny program albo jakieś celne rady? Advanced Data Recovery w wersji trial odpaliłem, ale tak samo zatrzymuje sie na 20,1% i ani kroku dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Ontrack Easy Recovery - polecam spróbować. Jeżeli nie nadpisałeś plików, na których Ci zależy, powinien bez problemu je odzyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem wyżej - Ontrack Easy Recovery i opcja "Format Recovery", ewentualnie jak to nie pomoże, to "RAW recovery". Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaką ilością danych nadpisał.. Nawet jeżeli wszystkiego poprawnie nie odzyska, to warto spróbować, chociaż dla kilku % tych 40GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopie 40GB to sporo, nigdy nie odzyskasz wszystkiego i poprawnie..

Niekoniecznie prawda. Niedawno skasowałem przypadkiem szybkim formatem około 50 GB danych, łącznie z pracą magisterską. Na maksymalnym obsraniu szukałem skutecznej metody odzysku i udało się. Odzyskał prawie wszystko.

Polecam GetData Recover My Files Pro. Mi pomógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego DMDE Twoim przyjacielem ;-) Jak chcesz to możesz mi go wysłać to zerknę co da się zrobić. Im więcej kombinujesz tym bardziej tracisz te dane. Zrobiłeś sobie chociaż kopię posektorową czy lecisz generalnie po tym dysku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...