Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z ustawieniem zbieżności oraz stuki na prawym kole

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Problem pojawił się już ponad rok temu. Nie pamiętam co miałem wymieniane w zawieszeniu ale chyba końcówkę drążka a wczesniej maglownice ale po jej wymianie było wszystko OK ze zbieżnością. W każdym razie od tamtego czasu jest problem z ustawieniem zbieżności a w moim aucie. Próbowały juz 3 różne warsztaty i za każdym razem jest to samo ze ściaga mnie na prawo jak trzymam prosto kierownice. Żeby jechac prosto musze trzymac kierownice lekko skrecona w lewo. Ostanio pojawily sie także stuki dochodzące z okolic prawego kola (wydaje mi sie ze najbardziej slyszalne są przy skrecaniu w lewo). Równiez i tu różne warrsztaty sprawdzaly luzy i podobno nie ma zadnych ani na lewym ani na prawym kole. Jedyne czego nie sprawdzałem to amortyzatory. Czy uszkodzony amorek moze powodować takie objawy ? Podzielcie sie sugestiami.

Opublikowano

Uszkodzony amor może pukać, co wiecej na diagnostyce może pokazać ze jest sprawny i ma 70%

Opublikowano

a te stuki to kolego przy pełnym skręcie czy przy każdym ruchu kierownicą masz??

Opublikowano
  • Autor
a te stuki to kolego przy pełnym skręcie czy przy każdym ruchu kierownicą masz??

nie tylko na pelnym, przykladowo jak jade narondzie i mam kierownice skrecona w lewo to jak są jakies nierownosci nie koniecznie dziury to slysze wtedy najbardziej.

---------- Post dopisany 23-06-2012 at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany 21-06-2012 at 12:56 ----------

a te stuki to kolego przy pełnym skręcie czy przy każdym ruchu kierownicą masz??

nie tylko na pelnym, przykladowo jak jade narondzie i mam kierownice skrecona w lewo to jak są jakies nierownosci nie koniecznie dziury to slysze wtedy najbardziej.

okazalo sie ze mam jednak prawy gorny przedni wahacz do wymiany. Sprawa wyszla na szarpakach wczesniej nikt tego nie stwierdzil. Wyemienie go i wtedy podejde raz jeszcze do zbierzności.

Opublikowano

no to oby w końcu efekt końcowy okazał się zadowalający :) ja wczoraj też robiłem u siebie zbieżność po całej wymianie zawieszki i jestem mega zadowolony z obecnego prowadzenia autka:) co prawda myślałem że mnie trafi jak staruszek bawił się z tym godzinę ale fachowcy tak mają że im się nie spieszy ;D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

I jak kolego ptaku999 wymiana wahacza pomogła? Udało się ustawić zbieżność, czy nadal ściąga ??

Pytam, gdyż posiadam ten sam problem - tzn. ściąga mnie w prawo. Powoli denerwuje mnie to zawieszenie w A4. By tego było mało to w piątek pękł mi przedni, dolny wahacz.

Opublikowano
I jak kolego ptaku999 wymiana wahacza pomogła? Udało się ustawić zbieżność, czy nadal ściąga ??

Pytam, gdyż posiadam ten sam problem - tzn. ściąga mnie w prawo. Powoli denerwuje mnie to zawieszenie w A4. By tego było mało to w piątek pękł mi przedni, dolny wahacz.

Patrz post wyżej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.