Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 1.9 TDI AWX] wiecej mocy ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakie wtryski do b6 awx pod program i jaka pompa paliwa wydajniejsza ?

Opublikowano

insula, kolego Ty wiesz jaki masz silnik :?:

Masz na PD czyli pompo wtryskach.

Nie masz pompy ani wtryskow tylko pompowtryski.

Opublikowano
jakie wtryski do b6 awx pod program i jaka pompa paliwa wydajniejsza ?

ciekawe gdzie to sobie wsadzisz .... :twisted:

AWX to silnik 1.9 TDI PD a skrót PD oznacza że to silnik w którym wtrysk paliwa realizują pompowtryskiwacze (pumpe-duse) w skrócie PD ... ;-)

P.S zanim zaczniesz cos robic z autkiem zapoznaja sie z jego podstawowa budowa (innymi słowy zobacz co masz :twisted: )

P.S 2 poprawiłem temat ... ;-)

Opublikowano

najpierw zrób diagnozę silnika, musi być wszystko ok.

potem program - moc około 170PS

Opublikowano

proponuje zrobic program,bo koszt wtrysków jest spory

Opublikowano
  • Autor

a turbinka jaka większa mogłaby wejść?? i od czego by pasowała?( dzieki za wyrozumiałość , jestem laikiem technicznym)

Opublikowano

insula, napisz ile chcesz uzyskac z tego silnika.

Opublikowano
insula, napisz ile chcesz uzyskac z tego silnika.

pewnie jak najwiecej .... :twisted:

Opublikowano

cos jakos zaczynasz od d*py strony

Opublikowano
  • Autor

spanky napisał

pewnie jak najwiecej ....

bez przesady,ale chciałbym dojść do 2xx

ctv napisał

cos jakos zaczynasz od d*py strony

to jak kolega taki obcykany w tej materii :smile: to może coś napisze ,co zrobić po kolei aby wszystko miało ręce i nogi!

Opublikowano

no chłopie

mało Ci osób napisało co masz najpierw zrobić ?

Opublikowano
  • Autor

początek wiem:

1.fmic

2.program

3.???

4.???

Opublikowano

na poczatek zrób program starczy na pół roku pózniej szukaj mocy dalej

1 program

2 fmic

3 turbulum i wydech

4 quattro

5 duze wtryski

6 nitro

7 stroker

Opublikowano
na poczatek zrób program starczy na pół roku pózniej szukaj mocy dalej

Alan nie ściemniaj :P Od wgrania Twojego programu minęło jakieś 3 miesiące i już dawno jest mi mało :lol:

Opublikowano
na poczatek zrób program starczy na pół roku pózniej szukaj mocy dalej

1 program

2 fmic

3 turbulum i wydech

4 quattro

5 duze wtryski

6 nitro

7 stroker

:twisted:

osobiscie uwazam ze plan skonczy sie na pkt 3 .... :wink:

Opublikowano
  • Autor

ctv napisał

3 turbulum i wydech

od czego turbułum i jakiej średnicy wydech?

4.Quatro - brak :(

Opublikowano
od czego turbułum i jakiej średnicy wydech?

ile dał Ci program ? Ile masz teraz mocy ?

Jak możesz to wklej wykres z hamowni...

Opublikowano

turbulum gt 22,wydech 2,5 cala

Opublikowano
  • Autor

najpierw realizacja 2 pierwszych punktów a później dalej,za dotychczasowe informacje serdeczne dzięki,w miare postępów bede informował co się dzieje .Pozdrawiam!

Opublikowano
najpierw realizacja 2 pierwszych punktów

czyli FMIC i program ? Poziek szuka chętnych na FMICa w eltecu....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.