Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy mozna rozjasnic odcien koloru??? Pomocy...


Roberto90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. dziś przyszła do mnie paczka z używanymi drzwiami do mojej Audi, problem w tym ze sa nieco w innym odcieniu (ciemniejsze) i bedzie to strasznie wygladało po zamontowamiu. Czy jest jakis sposób na rozjasnienie koloru? Prosze o jakies informacje, moze ktos to juz przerabial... Mój kolor farby to LY3Z (cegiełka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie. Najprosciej i najtaniej pewnie bedzie dobrac 100 bazy w kolorze nowych drzwi i cieniowac - efekt ciezki do przewidzenia lub 200 ml bazy pomalowac drzwi w kolor auta. Nie licz na to ze drzwi wyblakną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie orientujesz sie ile kosztowałoby takie malowanie? Przy okazji chciałbym odnowic lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wole znalezc w tym samym odcieniu te drzwi. Z przodu tez wymieniłem i znalazłem idealnie ten sam odcien, za poszycie drzwi zapłaciłem 100zl, a za to ktore teaz kupilem dałem 50 zł, moze to byl pic bo myslalem ze tookozja, moze to nawet nie orginalny odcien. Ehh... masakra

A te odnowienie lakieru to tez usuniecie ryz i odprysków? Bo troche juz ich mam, zwłaszcza na masce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te odnowienie lakieru to tez usuniecie ryz i odprysków? Bo troche juz ich mam, zwłaszcza na masce...

Odnowienie lakieru (polerka) to usunięcie starej warstwy lakieru, ktory wyblakł i zaszedł kamieniem od wody, wyblakł od słońca.

Nie usunie Ci to głębokich odprysków, na pewno pozbędziesz sie większości rys, które powstały od mycia samochodu na myjniach itp. Żeby wszystko odbowić zapewne lakiernik będzie musiał zrobić zaprawki, a następnie zapolerować cały samochód. Wtedy będzie fajny efekt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki to koszt? Nie wiesz moze? Właśnie to by mnie interesowało... Pożądany efekt to idealny lakier :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki za info. Musze teraz podjechac do jakiegos lakiernika i pogadac, gdyby zrobił mi ta polerke z zaprawkami w rozsądnej cenie to sie skusze. Dzieki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...