Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czujnik halla problem


majer33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ten czujnik położenia wału raczej odpada. Miałem z nim problem, ale objawy były trochę inne. Faktycznie spadała moc ale też gasł. Próbuję odpalić, kręce, kręce, kręce......kręce i w końcu łapie, dopiero gdy wał się zsynchronizował z położeniem aparatu zapłonowego. Wszystko spoko, a potem znowu gaśnie i nie chce odpalić. I tak w kółko. jedeń dzień ok następnego lipa. Wymieniłem aparat zapłonowy, który jest połączony z czujnikiem położenia wału i śmigam. W ADR zapłon jest rozwiązany podobnie. Może byś objawy opisał dokładniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja.niemam.problemu.z.odpaleniem.normalnie.pali.jedyny.problem.to.błąd.cujnika.halla-G40

a.pozatym.zrobił.sie.zniego.muł.ale.czasami.mam.wrażenie.że.wczasie.jazdy.czasami.dostaje.takiego.kopa.jak.było.to.zanim.wywaliło.mi.halla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam też podobny problem. Raz gdy ruszam to wogóle nie Chce iść auto a raz jest dobrze. I tak się dzieje Ale nie zawsze. Zauważyłem też że pali dużo więcej. Wymieniłem sondę i przepływke w zeszłym tygodniu,

---------- Post dopisany at 08:54 ---------- Poprzedni post napisany at 08:51 ----------

a i rozrzad jest ok. Ma ktoś jakiś pomysł od czego zacząć co może być przyczyną? Na vagu brak błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do autka kolegi to juz jest ok, kable w instalacji sie pozwierały i rozrząd był przesuniety o jeden zabek.(3 mechaników sprawdzało wczesniej rozrząd i gadali że jest ok)ale sie mylili! Moc wróciła i HAll nie świeci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem vag pokazuje mi błąd zwarcie do masy

pozatym zrobił sie bardzo mułowaty,dodam że miałem stłuczke przed niom było wszystko w porządku a teraz dramat

Przyczyną tego błędu może też być elektroniczny napinacz wałków rozrządu ja to przerabiałem u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja.doszłem.co.sie.stało.pad.mi.napinacz.łańcócha.wałków.rozżądu.8stów.w.plecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...