Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Po formatowaniu dysku dalej nie moge sie polaczyc z autem


HiRide

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegos czasu moj laptop przestal laczyc sie poprzez vag z autem-laczy sie tylko z czujnikami parkowania i xenonnami i nic wiecej.W koncu dzis zgodnie z radami zabralem sie sformatowanie dysku twardego zeby moc sie laczyc z innymi modulami.Niestety jak bylo tak jest czyli cala praca na marne ;( mam prosbe do tych ktorzy lacza sie bez problemu ze swoimi a4 b6 za pomoca programu vag 311 i kabla na USB-piszcie jakie macie ustawienia predkosci polaczenia i inne parametry ktore ustawia sie w oknie vag (najlepiej screen shot tu wkleic).

Bede bardzo wdzieczny i mysle ze nie tylko ja,bo juz nie wiem jak mam sobie z tym poradzic a potrzebuje wejsc do modulu nr 17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak jak napisałeś to ci nikt nie pomoże. Napisz jaki masz system operacyjny i jaki masz interfejs najlepiej podaj link na allegro jeśli masz Viste postaram sie pomuc. Ktoś ci doradził formatowanie dysku. Nie słuchaj takich bzdur akurat w tym przypadku do programu Vag nic nie pomaga.

Jeśli masz system operacyjny zapaprany i pogrzebane w plikach systemowych to wiadomo ze nowy system zawsze potrzebny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak jak napisałeś to ci nikt nie pomoże. Napisz jaki masz system operacyjny i jaki masz interfejs najlepiej podaj link na allegro jeśli masz Viste postaram sie pomuc. Ktoś ci doradził formatowanie dysku. Nie słuchaj takich bzdur akurat w tym przypadku do programu Vag nic nie pomaga.

Jeśli masz system operacyjny zapaprany i pogrzebane w plikach systemowych to wiadomo ze nowy system zawsze potrzebny

system operacyjny to windows xp professional a interfejs viakena KKL na USB.Tu na forum mi doradzono formatowanie.(Jesli nic nie dziala to czlowiek probuje juz wszystkiego)Kiedys dzialal teraz tak jak pisalem dziala tylko sprawdzanie parktronica i xenonow.Reszty nie wykrywa-test obd II tez nie dziala a to chyba podstawa zeby reszta dzialala :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmien szybkosc portu w systemie. Powinno pomoc. No i jeszcze w ustawieniach Vaga opcje,ale to juz musisz znalezc w faq, co i jak trzeba wpisac. :evil:

Ewentualnie odezwij sie na gg, to moze cos poradzimy, co z tym zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienialem szybkosc portu i ustawienia w vag-u ale nie pomoglo :thumbdown: zastanawiam sie czy nie zniesc do garazu swojego duzego komputera z biurka :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:> :> :>

Tylko czy to jest problem z laptopem ???????

vag z autem-laczy sie tylko z czujnikami parkowania i xenonami

Jednak się łączy ...!!!!!!!!!???????

Może spróbuj u kogoś innego się podpiąć ( problem się trochę rozjaśni ) będzie wiadomo gdzie szukać .[br]Dopisany: 19 Maj 2008, 22:27 _________________________________________________

zastanawiam sie czy nie zniesc do garazu swojego duzego komputera z biurka

To też jest jakieś rozwiązanie

Tylko pamiętaj że kabelek USB nie może być nieskończenie długi ( u mnie działa max 8 m). I nie używaj tych cienkich przedłużek USB

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...