Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Potrzebny schemat elektryczny podgrzewania lusterek A4 2.0TDI BLB 2005r


kris2000ch

Rekomendowane odpowiedzi

A Co dokładnie ? bo tam jest tylko zasilanie i masa do podgrzewanych .

Może tu coś znajdziesz:wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/montaz-el-skladanych-lusterek-zewnetrznych-diy-232795/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne za podpowiedz. Nie dodałem, że chodzi mi o podgrzewanie lusterek. Zamontowałem w swoim A4 B7 AVANT 2.0 TDI 2005 podgrzewane wkłady ALCAR-a Podgrzewane lusterka zewnętrzne - Audi Forum - AudiTIMES.PL ale po załączeniu grzania tylnej szyby nie grzeją natomiast po zamontowaniu u kolegi A4 B7 AVANT 2.5 TDI 2005 r grzeją bez problemu. Jestem ciekaw dlaczego w moim aucie nie grzeją???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak prądu. Wkład testowałem zasilaczem 12V i ładnie grzeje. Czy jest taka możliwość, że kabelki od podgrzewania lusterek w moim aucie kończą się wewnątrz drzwi i trzeba dokładać oddzielną wiązkę? I właśnie dlatego potrzebuję schematu elektrycznego podgrzewania lusterek. Czy są one na jednym bezpieczniku z tylna szybą czy są zasilane bezpośrednio czy przez sterownik?

---------- Post dopisany 25-06-2012 at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany 24-06-2012 at 21:25 ----------

Czy znajdzie się osoba, która jest w stanie udostępnić schematy elektryczne podgrzewania lusterek do ww AUDI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za chęć pomocy. Załączam schematy elektryczne grzania lusterek w A4 B7 AVANT 2005>. Lusterka Z4 i Z5 zasilane są ze sterownika drzwi J386/J387 z 16- pinowej wtyczki sterownika drzwi pin 5 i 6. - lewa i prawa strona kabel 0,35mm2 oryginalnie kolor czarny

---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

grzane_lusterka_B7.jpg

grzane_lusterka_B7.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...