Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wydech WM Mugen


A4.2.5TDI.V6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie

Mam pytanie odnośnie wydechu WM Mugen, czy opłacalny jest zakup tego wydechu do ADRa ? I jak z jakością? Konkretnie chodzi mi o ten: Tłumik WM DUŻA Okrągła końcówka MUGEN 1x100mm (2423403898) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój kolega ma w bravo tylko że pełen chrom bez tego czarneo ładnie mu to chodzi...CZKOLLWIEK PRZY.SRODKOWYM TLUMNIKU Jak byl to nie zagłośno troche glosniej niz seria teraz ma przelot od portek prosta rura 2 cale i ten koncowy na koncu i jest glosno :)

co do mugena nie zalozyl bym go do a4.... poszukaj innego nap z dwoma rurkaMI LUB PLASKA KONCOWKA..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mugen tylko do styningowanych Hond do Audi bardziej cos stonowanego jakis remus z jakas dwuruka ala S3 albo Rs4 jak juz chcesz zeby bylo glosniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ale nie mugen:decayed:

nie pasuje za cholere do Audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie jak koledzy wyżej piszą.. Mugen tylko i wyłącznie do Hondy (ewentualnie inny japoniec). Jak miałem Civica to sikałem za takim wydechem :naughty: ale jak się chodziło do szkoły to i 200 zł to była kupa piniendzorów ;p teraz widzę są tańsze..... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUDI A 4 1.8 20V Zamiennik Tłumik TłumikI ADR (2468160966) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Witam. Czy ktoś z was jeździ na tych tłumikach ?

bo muszę wymienić u siebie i nie wiem ile to wytrzyma , orientujecie się może

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mugen w a4 dobre aż musiałem temat otworzyć :decayed:, kup coś dedykowanego do a4 i bedzie ok,a nie tlumik typowo do jdm :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mugen nie pasuje jakoś do Audi ;/ Miałęm w civicu V i po wyjęciu silencera jak się dobrze nagrzał to w środku było mego głośno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...