Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 96' klimatronic kod 22.1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Sprawdziłem wczoraj na klimatronicu kod c1 i wywaliło mi błąd 22.1. Podejrzewam, że to przez to iż kupiłem samochód bez sprężarki klimy, ale wcześniej wyswietlało mi 0.0, a więc żadnych błędów. Nie wiem czy chodzi o tą sprężarkę czy nie. Jak myślicie? Za wszelkie uwagi będę wdzięczny. 3majcie się.

Opublikowano

Wystarczyło poszukać. Te kody to:

22.1 (F118) Wyłącznik wysokiego ciśnienia gazu klimatyzacji, ciągła przerwa, *22.1 (zobacz poniżej)

22.3 Wyłącznik wysokiego ciśnienia gazu klimatyzacji, czasem przerwa

Znaczy to, że sprężarka cały czas nie chce się włączyć. Przynajmniej tak się mi wydaje...

Opublikowano

Szacuneczek! mam problem z moją klimą, bo nie chce trzymać franca gazu, góra trzy dni trzyma i koniec, wymieniłem wszystkie uszczelki i nikt nie może znaleźć przyczyny, może ktoś miał podobny problem

Opublikowano

kris, to jedz do takich fachowcow co Ci znajda dziure. Maja do tego specjalny plyn czy cus, ktory wprowadzaja w uklad i po sprawie.

Zapomnialbym idz sie ladnie przywitaj i zapoznaj z regulaminem. W innym przypadku post zniknie.

Opublikowano

Jak uszczelnienie sprężarki sie wysypało, to wskaźniki UV nie pomogą.

Opublikowano
  • Autor

Hack ja kody mam. Nie musisz ich wypisywać. Sęk w tym, żeby je przeanalizować co dokładnie oznaczają i co się za tym kryje. Co oznacza ze komresor pozostaje wyłączony aż wyłącznik się zamknie?

P.S. Nie mam kompresora klimy

Opublikowano

szogun0 a można jakoś sprawdzić czy sprężarka jest szcelna?

Opublikowano

No raczej bez demontażu i rozbiórki nie bardzo.

Jest jeszcze jedna sprawa. Test szczelności urządzeniem do obsługi klimatyzacji odbywa się na podciśnieniu, a normalny stan pracy układu to nadciśnienie.

Efekt (info od osoby, która to wykryła): nieskręcone (wogóle) węże po naprawie. Gaz ucieka bardzo szybko, urządzenie robi podciśnienie i nie wykrywa nieszczelności, bo węże są zasysane i się same uszczelniają. Po napełnieniu gazem podwyższa się ciśnienie w układzie i węże się rozpinają. Gaz ucieka.

Bez dokładnego oglądnięcia wszelkich połączeń niemożliwe do wykrycia.

  • 2 lata później...
Opublikowano

czy kod 22,1 może oznaczać że skończył mi się gaz-nabijałem w maju

Opublikowano
  • Autor

W moim przypadku kod błędu 22.1 był skutkiem braku sprężarki. Po zamontowaniu, napełnieniu układu, odgrzybieniu błąd zniknął i nie pojawił się już nigdy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.