Chorus II na Concert III

obr

Witam ponownie. Zakładałem już tutaj wcześniej dwa wątki, w którym pomogliście mi wybrać radio i o to mam Concert III, oraz drugi wątek gdzie uświadomiono mnie, że poduszka z B7 nie zadziała mi w mojej B6, a problem rozpoczął się od wyboru kierownicy multimedialnej, z której póki co zrezygnowałem. Teraz może do rzeczy. Obecnie zamontowane w samochodzie jest radio Chorus 2, kupiłem Concert 3 i widzę, że nie pasują wtyczki. Chciałem poprosić o poradę jak dobrać taką przejściówkę. Upatrzyłem sobie coś takiego Złącze do radia VW Audi Seat Skoda od 2002 na ISO (2409097796) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . Co o tym myślicie? Czy będzie mi potrzebne coś jeszcze z takich rzeczy, aby wszystko sprawnie działało mam tu na myśli komunikację FIS z radiem, wszystkie głośniki(mam zwykłe nie BOSE)?

Złączka jest ok ale nie kompletna brakuje w niej kostek od zmieniarki i aktywnego tyłu.

Szukaj przejściówki z trzema kostkami iso coś takiego

Szukaj to może znajdziesz taniej bo kiedyś widziałem ale nie mogę teraz trafić na nią.

Ważne żeby miała trzy kostki iso co inaczej nici z fisa i aktywnego tylu.

Jak radio nie ruszy po podłączeniu przejściówki to sprawdź czy jest pin 16 jak go nie ma to dołóż i zmostkuj z pinem 15 wtedy wszystko zagra.

Okej dzięki, a jeszcze zapytam co oznacza aktywny tył? Zmieniarka plus subwoofer czy sama zmieniarka? Bo jeśli chodzi o zmieniarkę to moja wersja jej nie ma;) Ogólnie to chyba najbardziej biedna wersja jeśli chodzi o audio:kwasny:

Jak masz w bagażniku sub to masz audi sound system czyli nie tak biednie. Są systemy bez wzmacniacza. W twoim przypadku tył i sub są napędzane wzmacniaczem przy subie, a radio napędza przednie głośniki. I to jest właśnie ten aktywny tył czyli mający własny wzmacniacz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tak, mam sub z tyłu, ale jakoś to wszystko jak dla mnie marnie gra, mało dynamicznie i nieczysto, może po zmianie radia będzie lepiej;) Albo po prostu przyzwyczaiłem się zbytnio do muzyki z dobrych słuchawek. Dzięki jeszcze raz za pomoc;)

Fabryczny tył gra przeciętnie. Ale mi to nie przeszkadza bo wolę słuchać przodu. Jak zmienisz radio na nie oryginalne to przód dostanie kopa.

Póki co, zmienię radio na resztę nie mam kasy, jak uzbieram to pewnie zabiorę się za głośniki;)

najbiednijsza wersja to była bez ori radia i głośnikami tylko w przednich drzwiach. oczywiscie rownieez bez suba

Nawet nie spodziewałbym się, że aż tak biedna mogła być wersja A4. A taki adapter AUDI RNS-E Plug&Play Adapter A3, A4, A6, A8, VW T5, Chorus, Concert, QUADLOCK. | eBay byłby dobry? cena w sumie ta sama jak z linku od kolegi kłaczka tylko że ma wyjście na 4 kostki, czym się to różni? Może to jakiś dodatkowy plus jeśli chciałbym modyfikować w przyszłości głośniki?

Czwarta kostka jest od telefonu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Widzę też kolega spać nie może, Dzięki;)

Muszę niestety, wrócić do tematu.

Niestety coś nie działa, tej przelotki jeszcze nie mam, ale sprawdzał mi to ktoś kto trochę ogarnia ogólnie Audi na swojej. Podobno radio w ogóle się nie odzywa. Kupiłem je na tej aukcji AUDI A4 CONCERT MP3 (2442088845) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Nie bardzo wiem od czego zacząć, czy poczekać, aż przyjdzie mi moja kostka i spróbować sobie samemu podłączyć, czy skontaktować się ze sprzedawcą? albo poszukać kogoś kto mi sprawdzi je na aucie gdzie było podobne radio

Jak będziesz miał przejściówkę to zmostkuj w niej piny 15 i 16 i zagada.

Nie piny w kostce iso 2

mostkujesz piny w przejściówce ,u mnie 16 nie było musiałem dołożyć

Nigdy niema 16. Przynajmniej ja jeszcze nie miałem takiej przejściówki.

concert III gra dobrze ,napewno lepiej niż concert II który miałem wcześniej, dodatkowo odtwarza mp3