Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Komunikat o spalonych żarówkach, żarówki sprawne


przem88

Rekomendowane odpowiedzi

witam. nie znalazlem konkretnej odpowiedzi na forum wiec pisze nowy temat ;)

zapala mi sie kontrolka spalonej zarowki z opisem taki : 1. FEU ARRIERE GAUCHE 2. FEU ARRIERE DROIT.

to z prztłumaczenia chodzi chyba o swiatla tylne. lecz wszystkie swiatla sa sprawne. ale cale lampy z tylu ostatnio byly wyjmowane i zakladane ale wszystko jest na swoim miejscu tak jak byc powinno. wie ktoś co z tm zrobic??

---------- Post dopisany at 15:39 ---------- Poprzedni post napisany at 15:34 ----------

dodam jeszcze ze podcas odlaczania lamp akumulator nie gyl odlaczany chcociaz niew eim czy to ma jakies znaczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z opisu wygląda że obydwie lampy sygnalizują błąd czy czasem nie zmieniałeś żarówek na jakieś ledy lub słabsze albo jeszcze raz rozepnij kostki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega pisze, że całe lampy były wymienione z tyłu ostatnio. Może wymieniłeś na jakieś ala tuning z allegro i to jest przyczyną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadna żarówka nie była wymieniana ani wyciągana ani tez lampy nie byly wymieniane. wszystko jest takie jakie bylo zero jakich kolwiek zmian... nie mam pomyslow co moze byc przyczyna;/ a i w ala tunung sie nie bawię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz jeszcze światełka wstecznego biegu u mnie po wymontowaniu świateł w kostce nie łączyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spraqwdzane swiatla byly 4 razy :) wszystkie swiatełka działaja. no narazie to pomysl tylko zeby wlasnie wymontowac raz jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym pomierzył napięcia....przeczyścił styki jak podają koledzy. potem zainteresował modułem...

....zmienił język komunikatów...:wink: na zrozumiały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tez bede zmieniał, tylko narazie brak czasu. szkoda ze polskiego nie ma ale lepszy od franuskiego bedzie angielski ;) oj niby to w niczym nie przeszkadza tylko wkurza ucho i oko jak sie odpala auto:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie czasami jest to samo ale zdarza się bardzo rzadko i po ponownym odpaleniu komunikat znika. Podpinałeś vaga może z poziomu komputera musisz skasować błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jeszcze nie podpinałem ale mam zamiar zajechac do znajomego mechaniora. a jak wykasuje bład vagiem to on ni epowróci przypadkiem?? ni ewiem zobacyzmy, jak bede cos wiedzial to napisze, jak narazie to musze zrobic klime :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...