Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przerywanie podczas przyspieszania


RalphA4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od jakiegoś czasu mam dziwy objaw, otoz po dodaniu gazu auto przyspiesz poczym przerywa 1raz i dalej jedzie juz normalnie. Ciezko m istwierdzic co to jest.

mam kilka teori ale nie wiem czy to moze miec cos wspolnego, niestety to zdaza sie coraz czesciej:

1. Myślałem nad wtryskami, moze sie ktorysz przycina co doje taki efekt

2. Kolega mi powiedzialm że u niego też czasem sie tak dzialo w jego Nissanie 200sx (troszke podlubany ok350KM) i niby turbo przeladowywalo

3. Ewentulanie moze juz cos z sprzeglem sie psuje, i to efekt uslizgu ?sam nie wiem

Dodam ze autko mam wyciety kat, zaslepiony egr, turbo brd, centralny fimc, i program by Aligator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przerywa w pewnym zakresie obrotów, to prawdopodobnie kierowniczki się przycinają... a generalnie:

:vaglogi:

:szukaj:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie filtry powymieniane :) co do logow to kable mam vaga mam i MAM TEZ WIN 7 64BIT iwalcze z nim zeby zainstalowac wirtualny 32bit, bo w przeciwnym wypadku nie dam rady zainstalowac vag 311.2, a tylko chyba tym zrobie logi mam polski vag 4.9 ale tym sie nie da.

Co do obrotow to nie jest powiedziane bo przerywa w roznym zakresie obrotow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obstawiam układ paliwowy:whistling:

miałem podobne objawy tzn podczas przyspieszania zachowywał się jakbym wachlował pedałem gazu, spadki mocy były znaczne... po wymianie filtra paliwa jak ręką odjął:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thnx przydatny link poczytam sobie :D co do problemu to okazalo sie iż przetarl sie kabel od klapy gaszacej a co za tym idzie nie dziala ona prawidlow i to ona byla przyczyna... Na chwile obecna jezdze autem pierwszy dzien po naprawie, objawy ustapily. Oby tak dalej

---------- Post dopisany 31-12-2012 at 13:02 ---------- Poprzedni post napisany 05-07-2012 at 22:38 ----------

Oczywiscie wszystkim kolegą bardzo dziekuje za pomocne rady :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...