Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oznaczenie producenta błotnika - Audi


ems

Rekomendowane odpowiedzi

Orientujecie się, w którym miejscu szukać oznaczenia? i jakie ono powinno być? Naprawa ma być na oryginalnych częściach ponieważ takie były zamontowane w aucie. Zakład błotnik ściągał chyba z Auto-Elements - hurtowe ceny na czci oryginalne seat - citroen - fiat - skoda - vw - volkswagen - audi - opel - ford - renault - peugeot - toyota - nissan - honda - czci do napraw powypadkowych - oryginalne i zamiennikowe czesci karoserii home ale nie widzę na nim nigdzie wybitego numeru audi ... Znalazłem tylko jakies cyferki 24 czy 42 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam temat.

Czy można w jakiś sposób sprawdzić czy elementy nadwozia są oryginalne, a może zamienniki. Kupiłem błotnik i maskę w kolorze, a teraz się zastanawiam czy ktoś nie kupuje zamienników, lakieruje i sprzedaje jako oryginały zdjęte z auta. Swoją drogą to by był niezły biznes i oszustwo...

To jak koledzy, jest na to jakiś patent :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy kupnie używanych elementów można sprawdzić grubość powłoki lakieru - żaden lakiernik nie położy tak równio powłoki na całej powierzchni jak fabryka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być nalepka na wewnętrznej stronie błotnika.

Wytłoczony numer na wysokośći mocowania zderzaka (wewnątrz lub zewnątrz) lub na wewnętrzym rancie mocowania tujak maske otworzymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócę do chaty to oblukam, chociaż błotnik oglądałem i żadnych oznaczeń tam nie widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...