Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jaki przenosny ogladacz bajek do auta?


Rekomendowane odpowiedzi

hej

zmeczony ciekzimi podrozami z dziecmi (6 lat i 3 lata) postanowilem im sprawic jakas zabawke ktora da mi swiety spokoj w czasie jazdy - przenosny odtwarzacz dvd, czy ktos moze kupowal takie cudenko i moze podpowiedziec czy kupic najtansze czy moze warto dolozyc do lepszego, czym sie kierowac

dzieki

sm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja kupiłem jakis badziew jak byłem na wyspie za funy chyba 25 chodzi do tej pory a znajoma kupiła firmówke bodajże panasonic i juz dwa razy było w naprawie więc ja stawiałbym za niewielkie pieniadze choc wybór należy do Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tego pełno w tej chwili, możesz śmiało przebierać w tańszych produktach firmy Manta czy w droższych Philips, Panasonic.

Kiedyś je sprzedawałem w Media Markt i powiem Ci że jak masz dwoje dzieciaków to lepiej kupić od razu z dwoma ekranami, w których możesz puścić bajkę w jednym czasie, dodatkowo trzeba brać pod uwagę czy jest w zestawie uchwyt na zagłówek.

Wg. mnie szukał bym z tych tańszych bo z tego co pamiętam nie było reklamacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie lepszym rozwiązaniem będzie jakiś tani tablet.

W Biedronce itp. Po 300-400 zeta można już coś kupić a na tym chyba jakąś grę też odpali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ciekawa opcja :wink:

Ale również na tych odtwarzaczach przenośnych dodają gry jak i nawet pady :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że mam również dwójkę dzieciaków w tym wieku-dziewczynki. I według mnie jeden ekran się nie sprawdzi -no chyba że gdzieś bardziej z przodu na suficie to powiesisz. Ja stosuje dwa smartfony z możliwością odtwarzania DIVXów -sprawdziło się przedwczoraj w drodze nad morze :)

Pzdr

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm znalalem cos takiego z 2 ekranami

DVD SAMOCHODOWE 2 WYŚWIETLACZE LCD 7' MENU PL USB (2458174050) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

wprawdzie nie widze jak te ekrany sa ze soba polaczone? jakis kabelek?

fakt ze cena juz jak tabletu, hmm pytanie czy na tanim tablecie da sie odtworzyc filmy, jesli tak to w sumie i dzieci skorzystaja i ja sie pobawie :-)

pzdr

sm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...