Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zamiana nawigacji na nowsza


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

przeszukałem kilknaście tematow na temat wymian nawigacji, ale na ten temat nie znalazlem odpowiedzi.

Mam wbudowana u siebie navi plus RNS-D non DX, ktora mozna o kant du.py potluc, bo nie ma do niej map Polski.

Wobec tego chcialbym zakupic taka sama tylko z DX, zebym mial mapke z naszym panstwem.

I moje pytanie brzmi, co musze zakupic i zrobic zeby dzialala taka inna nawigacja. I z jakich modeli pasuja nawigacje do mojej A4.

Wiadomo, najlepiej by bylo RNS-E ale to jest chyba wiecej roboty.

Prosze o napisanie znawcow tematu calej procedury co i jak musialbym zmienic :-)

dzieki jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupujesz od a4 i zamieniasz po prostu radia, tylko czy warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze warto, po co mi navi, ktorego nie uzyje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zrobisz jak zainteresujesz sie montazem RNS-E niz szukaniem pasujacego do A4 RNS-D DX, tymbardziej że mapy są z d*py:whistling: a cenić sie ceni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tez tym sie interesuje. Bo zmiana mojej navi na RNS-D DX wiaze sie z kosztem typu ~750zl + chcialbym miec mp3 z USB czyli emulator kupic za ponad 300zl + montaz tez troche zabawy. To wychodzi ponad 1000zl.

A RNS-E jak mi wiadomo odczytuje mp3, ma slot na karte SD i chyba mozna zrobic zeby DVD czytalo. A koszt takiej to okolo 1600zl, tylko pytanie - co sie wiaze z wymiana w moim Avancie zeby mi RNS-E chodzila. Czy sam to zrobie zeby hulalo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebn y chyba będzie can-emulator, apre osób zakładało rnse w B5 na forum, co do DVD to chyba jakis moduł potrzebny w postaci czytnika DVD:wink: ja za tyle samo co rnsd(750) kupiłem niefabryczne i mam wszystko co w tych czasach chociazby telefon oferuje:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy RNS-E 1600 to cena wyjściowa, do tego dolicz can emulator około 200pln, przejściówki 50pln, jak chcesz DVD to kolejne koszty wieć jak Kowi pisał trzeba sie zastanowić czy to się opłaca, a i jeszcze trzeba znaleźć rns-e z A6 C5 a to też nie jest łatwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy RNS-E 1600 to cena wyjściowa, do tego dolicz can emulator około 200pln, przejściówki 50pln, jak chcesz DVD to kolejne koszty wieć jak Kowi pisał trzeba sie zastanowić czy to się opłaca, a i jeszcze trzeba znaleźć rns-e z A6 C5 a to też nie jest łatwe.

Samo rns-e za 1200 można spokojnie wyrwać.

Jeżeli masz polifta CAN w zegarach już jest, tylko podpiać się i śmiga (sprawdzone).

Potrzebujesz przejściówki z iso na iso2, lutownice, cyne, pare koszulek termo i da radę ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jezeli tak to ma wygladac w moim przypadku to wypas :-))) zaraz zaczne szukac rns-e z A6 C5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...