Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z tylną wycieraczką. Audi a4 b5 avant.


lucas9393

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z tylną wycieraczką. Więc gdy kupiłem auto to wycieraczka nie chodziła. Rozebrałem silniczek i niebyło tam już szczotek. No więc wymieniłem je. No i właśnie wystąpił problem wycieraczka po przekręceniu zapłonu cały czas chodzi. Zajechałem do mechanika a on stwierdził że to jest wina manetki ale chyba jakoś on słabo się zna. Dziś wymieniłem manetkę i dalej to samo więc już niewiem co może być. Czy to wina silniczka czy jakiegoś przekaźnika?. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego najprawdopodoniej podlega układ scalony w silniku bo miałeś zapewne wyciek z spryskiwacza szyby tylnej. Przerabialem temat u siebie. Ja przerobiłem silnik że pracował na jedno prysniecie i się zatrzymywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O coś nowego. A mógłbyś troszkę przybliżyć jak przerobić taki silniczek? Bo ogólnie to one dosyć drogie są. Ale i tak do końca tego nie rozumiem dlaczego on cały czas chodzi czy to manetka nie powinna odcinać prądu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Was nie ma najmniejszego problemu, od 1997 można założyć zamiennik z Boscha za 200zł. Zakładasz nówkę i zapominasz o problemie. Ja niestety musiałem się pożegnać z kwotą prawie 500zł :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomcio zapodaj jakies szersze dane, bo u mnie tez sie zes...rało.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego:

AUDI A4 AVANT SILNIK WYCIERACZKI TYŁ BOSCH SKLEP (2434211225) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Tylko poszukaj swoje numeru OE :wink:

---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ----------

SILNIK WYCIERACZKI TYŁ AUDI A3 A4 A6 BOSCH KRAKÓW (2445727416) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:58 ----------

Tylko nie pasuje na 100% do roczników 96 i początek 97

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw naprawczy kosztuje 180zł, wybór należy do Ciebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...