Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No nie mow, ze przez eibachy urwales zderzak? ;)

Opublikowano
  • Autor

Zderzak to moja połówka wyrywa :grin:

Nie chciały środy puścić i końcówki drążków do wymiany,straty zawsze jakieś muszą być ;)

Opublikowano

Te sruby poprzeczne, co przechodzą przez zwrotnice i trzymają gorne wahacze? Jesli tak to fakt - jezeli nie ruszane nigdy to przeyebane jest z nimi !! ;)

Opublikowano
  • Autor

Zawias był wymieniany cały 2/3 lata temu i już nie puściła ta śruba,

Żeby wymienić sprężyny trzeba było go tak wyjąć (zdjęcie z neta )

dacar_20120907100940584.jpg

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

Dlatego ja co roku jak zmieniam koła, to zawsze ją wyciągam i smaruję ;)

Opublikowano
  • Autor

Wiem wiem że kto nie smaruje ten nie jedzie :D ale w moich stronach nie kombinuje się z zawieszeniem tak jak w twoich :wstydliwy:

Opublikowano

Wiem wiem że kto nie smaruje ten nie jedzie :Dale w moich stronach nie kombinuje się z zawieszeniem tak jak w twoich :wstydliwy:

ściul gupi :grin:

Opublikowano

Ja raz jak zakladalem springi to przesmarowalem i jak jakis czas temu wymienialem gorne wahacze to zero problemow, praktycznie amory wyciagalem na siedzaco, bez naduzywania sily. ;)

Opublikowano
  • Autor

Kolejny klocek :grin:

20160325_133142.jpg

Opublikowano

Nie za małe te dekle masz? Tam dosyć duże otwory są. ; )

Opublikowano
  • Autor

Wem :wink:

ale małe chińskie rączki robią ori w różnych rozmiarach :grin:

20160325_155849.jpg 20160325_160113.jpg

Nowy przełącznik :bag:

20160325_154208.jpg

Opublikowano

Z VW?

Opublikowano

Nowy przełącznik

Przełącznik stary :decayed: ....nowa obwódka :D:D:D

Opublikowano
  • Autor

Arturoo dokładnie tak jak Tomi pisze obwódka została wymieniona :wink:

Opublikowano

Wem :wink:

ale małe chińskie rączki robią ori w różnych rozmiarach :grin:

20160325_155849.jpg 20160325_160113.jpg

:thumbup1:

Jak szukałem dwa lata temu to nie było albo mam słabą szukajkę.

Opublikowano

Arturoo dokładnie tak jak Tomi pisze obwódka została wymieniona :wink:

Dobrze wygląda ;)
Opublikowano

widze że dekielki spasowały hehe :D

Opublikowano

Wem :wink:

ale małe chińskie rączki robią ori w różnych rozmiarach :grin:

20160325_155849.jpg 20160325_160113.jpg

Nowy przełącznik :bag:

20160325_154208.jpg

Dzis wyrezałem taki włacznik a raczej sama gałke.Roboty na godzinke efekt super

Akjam jak rozmawialiśmy to już różnica była 15zeta na sztuce,dlatego oponeo

Arturoo link nie działa :grin:

Paczka od Wandeja :thankyou2:

20160318_100345.jpg

Grzesiek tj.pro kit -35 ?

Na ori amory to idzie czy masz cos konkretnego?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Widze ze zawias idzie pod 19"

No duze koło i chyba bym sie nie zmusil :-)

Ja zostane przy 18" i zastanawiam sie nad tymi springami.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ucho, a może tak listewki drzwi S-line byś chciał założyć? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Firmuś amorki 1be :wink:


Ucho, a może tak listewki drzwi S-line byś chciał założyć? :naughty:

Może i bym chciał :whistling:

Za flache biorę :naughty:

Edytowane przez ucho.77

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.