Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pomocy,pilne---schowek kierowcy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie jak zdjąć schowek kierowcy,pytam bo pod nim są bezpieczniki do których muszę się dostać.Szczegół tkwi w bezpieczniku od haka może jest walnięty,muszę sprawdzić go zanim kupię w ślepo nowy sterownik.

Opublikowano

bezpieczniki masz pod klapką z boku deski rozdzielczej, otwierasz drzwi i podważasz, klapka jest na klipsach blaszkach... za hak odpowiedzialny jest bezpiecznik nr 27, a półkę pod kierownicą odkręcasz jest chyba na 3-4 śrubach ...

tu masz rozpiskę bezpieczników....

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-schemat-rozpiska-bezpiecznikow-45573/

Opublikowano
  • Autor
bezpieczniki masz pod klapką z boku deski rozdzielczej, otwierasz drzwi i podważasz, klapka jest na klipsach blaszkach... za hak odpowiedzialny jest bezpiecznik nr 27, a półkę pod kierownicą odkręcasz jest chyba na 3-4 śrubach ...

tu masz rozpiskę bezpieczników....

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-schemat-rozpiska-bezpiecznikow-45573/

Dzięki kolego serdecznie za odpowiedz, te boczne są sprawdzone i są ok ale kiedyś dostałem taką powiastkę ----

W przypadku fabrycznie montowanego haka Bezpiecznik S27 30A

A drugi bezpiecznik, żeby się do niego dostać trzeba zdjąć schowek kierowcy, S77 30A------więc dlatego zwróciłem się do was z tym pytaniem jak odkręcić schowek kierowcy.

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

Panowie a czy jest taka możliwość że po zmianie tylnych świateł na ledy zamontowany sterownik/moduł/ nie obsługuje elektryki przyczepy?Przeczytałem na stronie w sklepie internetowym o module haka i zwróciłem uwagę że w szczegółowym opisie jest napisane że obsługuje światła led?Ja mam możliwość sprawdzenia tego bo mam jeszcze standardowe lampy,jeżeli moje przypuszczenia będą trafne że tu właśnie tkwi przyczyna braku świateł w przyczepce to was powiadomię.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.