Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] Seiko - Silver & Black :P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ty i tak go zlookasz gdzies na miescie :decayed: ale ok , tylko spy foto :wink:

image.jpg

---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

chyba w koncu dorwalem ta zasrana raczke skladania kanapy :naughty:

Opublikowano

Twoja furke to pewnie tak jak mowisz na miescie obczje dzis albo jutro.jeszcze jak bys uchylil rabka tajemnicy za ile ? ;)Troche zabawy z raczka bedziesz mial.

Opublikowano
ty i tak go zlookasz gdzies na miescie :decayed: ale ok , tylko spy foto :wink:

http://s25.postimg.org/k7lratdhb/image.jpg

:jerk::jerk::jerk::jerk::slina:

Opublikowano
  • Autor

ciebie nie ma a moja kozka ogarnela kolejny spot :decayed:

DSC02024.jpg

DSC02034.jpg

Opublikowano

Teraz do gdanska na spoty jezdzisz

Opublikowano
Teraz do gdanska na spoty jezdzisz

juz nas nie lubi...:whistling:

:grin:

Opublikowano

Ty sie nie udzielaj bo tez w oslo na spoty jezdzisz ;)

Opublikowano

*50485138.jpg

Opublikowano

Ześ pojechal

Opublikowano

Sam bys przyjechal, nie ja do was caly czas :kwasny:

Opublikowano

Maybe

Opublikowano
  • Autor

ej Panowie bez spiny :doh: ostatnio zajeb... robota jestem i czwartki mi nie pasuje :kwasny: przy okazji , Tomek slyszalem ze na VW Manie sie wybierasz? :whistling: ja sie pojawie :decayed:

Opublikowano

Prawdopodobnie jade.blisko jest.

Opublikowano
Prawdopodobnie jade.blisko jest.

tylko zeby ci opony nie piszczaly:wink:

Opublikowano
  • Autor
Prawdopodobnie jade.blisko jest.

ja mam wyjazd 6-10 lipiec do Arszlochow wiec akurat wroce :decayed: pozatym widzialem ze bedzie ekipa z rejonu wiec wypadalo by sie wybrac :naughty:

damn, chyba powoli ta cala zabawa w mody przeradza sie w jakas chorobe :doh: zaczolem szukac tylnego zdesia S4, mam jazde na przedni i zamowilem Ledy u bidzio1 :decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ----------

Sam bys przyjechal, nie ja do was caly czas :kwasny:

a ty kiedy sie pojawisz w PL? foty trzeba zrobic :naughty:

Opublikowano

damn, chyba powoli ta cala zabawa w mody przeradza sie w jakas chorobe :doh: zaczolem szukac tylnego zdesia S4, mam jazde na przedni i zamowilem Ledy u bidzio1 :decayed::decayed::decayed:

To tak jak mnie, po zalozeniu gewindy olśniło że jednak czegos do tych progów brakuje :grin:

a ty kiedy sie pojawisz w PL? foty trzeba zrobic :naughty:

Bardzo szybko sie zjawie, pytaj Tomka lub Krzysia, bo tutaj na forum niestety weszy moj ziombel ktoremu chce wjechac niespodziewanie na hate :banan::drunk:

*niestety tym razem bede na piechote, moje bejbe zostaje w garazu.

Opublikowano

W kapciach bedziesz ;)

Opublikowano

w kubotach:decayed:

Opublikowano

W Skłeżnioch

Opublikowano
  • Autor
W Skłeżnioch

w czym? :doh:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.