Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Olej poniżej min na bagnecie a komputer milczy !?


Paszczak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

sprawdzilem olej bo mi ucieka, spod silnika,

na bagnecie ponizej min a komputer milczy, i to juz ktorys raz.

Odczekalem az splynie caly z turbiny i wogole i wciaz ponizej min a milczy mimo tego.

Co jest nie tak ??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze byłoby abyś uzupełnił swój profil m.in. o rocznik auta, kod i typ silnika bo nie wiem czy wybrany przez Ciebie prefix faktycznie mówi o AWX czy wybrałeś go na "pałę". Nie wiem jak w Audi ale ja jeżdżę Golfem 4 1.9 TDI i niestety w wersji Basic (niemiecka więc bardziej doposażona niż polska + opcje dodane przez pierwszego właściciela) ale ten grat nie posiada fabrycznie czujnika G266 - jak dla mnie to porażka koncernu VAG. Jak można nie doposażyć auta w tak podstawowy czujnik. Gdyby nie moja czujność to już dwukrotnie zajechałbym silnik z powodu uszkodzonej miski olejowej i brak oleju bo czujnik ciśnienia nie reaguje nawet jak bagnet jest totalnie suchy. Oczywiście mowa o TYM czujniku umieszczonym od spodu miski olejowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz, Niemcy mieli ochotę zażartować na przykładzie mojego auta :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłączałeś vag'a? był jakiś błąd? czujnik jest montowany pod miską olejową zobacz czy jest, i czy przewody są podłączone i sprawne...

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik zareaguje dopiero jak będzie grubo poniżej min, pewnie gdzieś przy końcu bagnetu, jak chcesz możesz sprawdzić, kiedyś zapewne zadziała... Może być też tak że masz uszkodzony czujnik ale komputer nie wykrywa tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...