Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fotele recaro z s3 2001 do a4 b5 2001 polift


bartosz85

Rekomendowane odpowiedzi

gdyby podeszły z s3 to pewnie kazdy by to montował, kanapa tył jest całkowicie inna i nie podejdzie na 100% a przód raczej tez nie ale na 100 nie wiem :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś przełozył ze swojego stelaża szyny, to przód moze by podeszedł:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od S3 są tańsze, ale przerób szyny.. kup poduchę obszyj tylną kanapę i już masz ponad 2 tysie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że te Recarosy są w każdym aucie tańsze niż do A4.

Widzialem już takie z Omegi, Mondeo i z innych i się dziwiłem jaka rozsadna kasa...

Ciekawe czy to są dokładnie takie same fotele tylko różnią się szynami czy też są to całkowicie inne, i są tylko podobne do siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recaro też da sie kupic w dobrej monecie do A4:banan:

kazdy inny fotel nizdo A4 ma inaczej obmyślona szyne, wiec spawarka i ogień z przeszczepem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że te Recarosy są w każdym aucie tańsze niż do A4.

Widzialem już takie z Omegi, Mondeo i z innych i się dziwiłem jaka rozsadna kasa...

Ciekawe czy to są dokładnie takie same fotele tylko różnią się szynami czy też są to całkowicie inne, i są tylko podobne do siebie :)

Czy ja wiem..do A6 Recaro to 3-4 koła za komplet.. szmaciaki 2 tys. Do A4 znajdziesz już od 2-2,5 tys. skórę.. Szmaciaki długo leżały pod Radomiem za 1400 zł i nikt się nie imał do kupna :decayed:

Do Mondeo są zupełnie inne fotele, to samo do Omegi czy od A8 D2.. wszystko ma inne kostki, poduszki, szyny.. Ja raz przerabiałem fotele w poprzednim aucie i już nigdy więcej :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo o co chodzi ale bawić się z szynami spawaniem itd. mija sie z sesnem wg. mnie jak ma byc ori to zeby bylo ori a nie jakas rzeźba. Tez u siebie w poprzednim aucie przerabaiłem fotele i nie polecam nikomu takiej zabawy. Nic trzeba będzie albo obszyć w skórze moje albo skałdać na recaro. Dzieki za info .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że te Recarosy są w każdym aucie tańsze niż do A4.

Widzialem już takie z Omegi, Mondeo i z innych i się dziwiłem jaka rozsadna kasa...

Ciekawe czy to są dokładnie takie same fotele tylko różnią się szynami czy też są to całkowicie inne, i są tylko podobne do siebie :)

To że jakiś chciwy pajac sobie zażąda 3 tysie za Recaro, to nie znaczy że znajdzie się naiwniak po stronie przeciwnej chętny je kupić :wink:

Niedawno na Allegro widziałem klucz dynamometryczny Hazet wystawiony przez gościa za 1500 zł, podczas kiedy nowy tego typu klucz w sklepach internetowych kosztował 600-800 zł. Więc jak widać chciwość ludzka nie zna granic:facepalm:

Taka kwota za fotele w stosunku do wartości auta jest śmieszna. Ja nie wydałbym na fotele do B5 więcej niż 800-1000 zł, uważam że to bezsens i kasa w błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wydałbym na fotele do B5 więcej niż 800-1000 zł, uważam że to bezsens i kasa w błoto.

Tylko w tym przedziale cenowym nie kupisz recaro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wydałbym na fotele do B5 więcej niż 800-1000 zł, uważam że to bezsens i kasa w błoto.

Tylko w tym przedziale cenowym nie kupisz recaro :wink:

Kiedyś widziałem na Allegro Recaro do A4 (materiałowe) za 1000 zł z tego co pamiętam. Ale poszły w mgnieniu oka. Ew. można wyrwać ładne oryginalne kubły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje kupiłem nie wiele drozej, tyle ze wersja sedan i trza kombinować teraz z oparciem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...