Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Heh..no sie wlasnie nic nie dzieje.

Kurde gadalem wlasnie z kolega odnosnie jazdy na felgach z rantem,mowi ze nie poleca bo jak wygniesz to kicha i najlepiej garazowac auto bo syf do srubek wpada itd...jadna pala co za ludź :-)

A tak na marginesie ost.wpadl do mnie kumpel swoim nissanem i mowi ze pojechal na wymianke oliwy i gosc mu odmowil powodem bylo saczenie sie turbo oraz kruszejaca uszczelka z pod glowicy :-). (Oznajmil to po podniesieniu maski)

Okazalo ze wymienilem uszczelke klawiatury i docisnalem weza na turbinie i jak reka odjal ba nawet olej zmienilem hahahaha

Opublikowano

Fajny ten twoj dupowoz i troche sie dzieje. Szkoda ze na nysie w tym roku mnie nie bedzie

Opublikowano
  • Autor

Dzieki Hesik a ja mam tak blisko i nie wiem czy bede :-)

Ogolnoe troche olalem ten watek niewiedziec czemu.

Pare rzeczy sie pozmienialo jak konsola licznik oraz stolki ;-)

Opublikowano

hmm licznik polift może ? czy przed lift + FIS ?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Fis biale podswitlenie a na recaro widnie RS4 :) co mnie cieszy tylko ze szkoda ze jadac tego nie widze :decayed:

---------- Post dopisany 04-04-2014 at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany 06-02-2014 at 18:22 ----------

Z braku laku OUT przepływka i na podmianke takie oto cos. Zdjecia robione razorem :decayed:od motoroli

2014_04_04_11_07_41_687.jpg 2014_04_04_11_08_08_637.jpg 2014_04_04_11_08_42_699.jpg 2014_04_04_11_08_57_38.jpg 2014_04_04_11_09_01_754.jpg2014_04_04_11_14_13_578.jpg 2014_04_04_11_14_21_87.jpg 2014_04_04_11_14_33_793.jpg

---------- Post dopisany 30-04-2014 at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany 04-04-2014 at 12:00 ----------

Chyba juz pora na montarz letnich opon ----w koncu :facepalm:

DSC_0900_Kopiowanie.jpg ładnie jest :kox:DSC_0908_Kopiowanie.jpg

Opublikowano

zawiasu nie zmieniasz?:grin:

Opublikowano
  • Autor
zawiasu nie zmieniasz?:grin:

a czemu pytasz :wink:

Opublikowano
zawiasu nie zmieniasz?:grin:

a czemu pytasz :wink:

bo coś wysoko stoi:whistling:

Opublikowano
  • Autor
zawiasu nie zmieniasz?:grin:

a czemu pytasz :wink:

bo coś wysoko stoi:whistling:

nom pisalem na batalionie bez dystansu ani ani juz opona w sprezyne wchodzi :kwasny: w tygodniu zamawiam i poprawki :grin:

Opublikowano
zawiasu nie zmieniasz?:grin:

a czemu pytasz :wink:

bo coś wysoko stoi:whistling:

nom pisalem na batalionie bez dystansu ani ani juz opona w sprezyne wchodzi :kwasny: w tygodniu zamawiam i poprawki :grin:

---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ----------

http://s2.postimg.org/w01aj9yid/DSC_0968_Kopiowanie.jpg

no jak wypchniesz koła i posadzisz jeszcze ciut, to bedzie mega:naughty:

Opublikowano
  • Autor
zawiasu nie zmieniasz?:grin:

a czemu pytasz :wink:

bo coś wysoko stoi:whistling:

nom pisalem na batalionie bez dystansu ani ani juz opona w sprezyne wchodzi :kwasny: w tygodniu zamawiam i poprawki :grin:

---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ----------

http://s2.postimg.org/w01aj9yid/DSC_0968_Kopiowanie.jpg

no jak wypchniesz koła i posadzisz jeszcze ciut, to bedzie mega:naughty:

kucze wiem i powiem Ci ze te koło i naciag :slina::slina::slina::slina::slina:

stary obiady juz jadam nawet w aucie:decayed:

Opublikowano

Jest dobrze w chuuuuy :slina:

Opublikowano
  • Autor
Jest dobrze w chuuuuy :slina:

:hi:

Opublikowano

dooobry ten trumniak :naughty:

Opublikowano

Przydało by się jakieś foto z boku w całej okazałości koła

Opublikowano
  • Autor

146b3611cf661228med.jpg abfd39eabe091045med.jpg feda11c1273f3b6fmed.jpg 376d910048f01dbemed.jpg d6f930d9fd4760b1med.jpg b2246707942afe35med.jpg

---------- Post dopisany at 13:17 ---------- Poprzedni post napisany at 13:11 ----------

Przydało by się jakieś foto z boku w całej okazałości koła

Nie ma problemu lecz nie wyglada.

Musze koło wypchac na zewnatrz choc bez przegiec :facepalm:

DSC_0953_Kopiowanie.jpg DSC_0954_Kopiowanie.jpg DSC_0952_Kopiowanie.jpg

---------- Post dopisany at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany at 13:22 ----------

Miski na marginesie jak wklejacie zdjecia ze pokazuja sie w wiekszym formacie niz miniatura :facepalm:

Opublikowano

a przez co wrzucasz je Łukasz ?

Opublikowano
  • Autor

opcja na forum "dodaj zdjecie do wiadomosci"

Opublikowano
opcja na forum "dodaj zdjecie do wiadomosci"

e ja tam daje fotki z fotosika i normalnie idzie :wink:

Opublikowano
  • Autor
opcja na forum "dodaj zdjecie do wiadomosci"

e ja tam daje fotki z fotosika i normalnie idzie :wink:

no i ja zmuszony jestem.:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.