Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Karol ale ten chrom z metra schodzi z czasem.

Opublikowano

nie chrom:grin: czarną obwódkę

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
nie chrom:grin: czarną obwódkę

uff...:grin:

---------- Post dopisany 19-06-2014 at 06:28 ---------- Poprzedni post napisany 15-05-2014 at 22:53 ----------

:hi: Małe Up i przygotowania pod WindFairing-a

1531964_487235144754979_62810298719751922_n.jpg 10303813_487235168088310_5775565828893431908_n.jpg 10346359_487235261421634_1609196236899288289_n.jpg 10414436_487235108088316_708751141979030550_n.jpg 10458371_487235218088305_8919388315651251912_n.jpg

Opublikowano

No no, fachowa robota:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

nie mam pleksy-jakos o niej zapomniałem :grin: a juz bym mogł ladnie zamontowac.

Ja widzialem jak to ma mlody rs i nie chce tak jak on pchac belek na sam poczatek relingow bo uchwyty na rowery sa w uzytku a nie na pokaz :wink:

---------- Post dopisany at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany at 10:15 ----------

a moze masz plekse for me :grin:

Opublikowano

Zacne to Twoje wozidło a fela robi robotę:thumbup1:

obejrzane dziś na imprezie:wink:

Opublikowano

Leży w piwnicy :cool1:

Opublikowano
  • Autor
Zacne to Twoje wozidło a fela robi robotę:thumbup1:

obejrzane dziś na imprezie:wink:

Szkoda ez nie było czasu na bajere :wink:

---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ----------

Leży w piwnicy :cool1:

To ja bym chcieć :grin: mow mi co i jak .

Opublikowano

We Wrześniu jest impreza na Muchowcu Summer Cars Party - Summer Cars Party :wink: zorganizuje się sektor klubowy:decayed:

Zapraszamy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Grzesiek dawaj na festiwal ognia i wody !!!!! w Nysie pod namioty :naughty:

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

fajny weekedn mozna zorganizowac

Opublikowano

namioty nie bardzo bo pani wybredna:grin:,ale jakieś domki czemu nie

kiedy,temat do ogarnięcia i może większą ekipę da się zebrać:wink:

Opublikowano
  • Autor

Co wy z tymi babami macie :facepalm:

V Festiwal Ognia i Wody nad Jeziorem Nyskim dnia. 2014-07-12

---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ----------

Co wy z tymi babami macie :facepalm:

V Festiwal Ognia i Wody nad Jeziorem Nyskim dnia. 2014-07-12

pod namiotem klimat fhuj :kox:

Opublikowano

Niestety ja odpadam na wakacjach w tym czasie jestem:wink: ale żuć wątek na Śląskich może ktoś się skusi bo fajna impreza:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Niestety ja odpadam na wakacjach w tym czasie jestem:wink: ale żuć wątek na Śląskich może ktoś się skusi bo fajna impreza:decayed:

:wink:

Opublikowano

Kiedy będziesz miał czas :wink: najlepiej w weekend się gdzieś mówić

Opublikowano
  • Autor

Karol a gdzie Ty robisz??? Moze w tygodnii sie uda??

Na weekendy fury robie wiec tak od wekendu do.... :/

Mogli bysmu sie ugadac jakos w tygodniu.

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 07:27 ----------

bf06fd5d2dcc53d0med.jpg

---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

d33a41e17d7e7e13med.jpg

Opublikowano
  • Autor
No ładnie się prezenci, pogratulować

:hi:

Opublikowano

u lala :shock3: Łukasz no powiem Ci że chętnie bym zobaczył na żywo Twoją Audice. Co tam z dekorami porobiłeś? Recaro :slina: siedzi się pewnie zacnie :naughty: Powiedz na Ostrów się może wybierasz?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.