Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2 DIN z a4 b6 do a4 b5 ???? NAVI


Rekomendowane odpowiedzi

Siemano . Oszukałem się takiego tematu lub podobnego na forum i teraz mam pytanie czy Navi z B6 podjedzie do B5 bez problemów , nie chodzi mi już dokładnie o navi tylko bardziej dla wyglądu i czy w niej da rade też TV podłaczyc ewentulanie inne rzeczy żeby czytało mp3 albo karty sd . Jak kto może niech da znac albo napisze coś :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawigacja z B6 jest mniejsza od ori navi od B5 czy A6 C5 zeby uruchomić TV musisz mieć jeszcze tuner TV AUDI A3 A4 A6 A8 TUNER TV DIV 4D0919146B @@@ (2447264140) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i jeśli chcesz aby działaly karty sd musisz kupić coś takiego Zmieniarka MP3 Xcarlink AUDI A3 A4 A6 A8 TT USB SD (2472724413) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. to znaleźone tak na szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki dzięki za info. Ale z tego co widze to chyba bardziej lepiej wyjdzie kupienie 2 Din np. pioneera albo jvc niż zabawa z tym . Bo za samo radio navi do b5 trzeba z 600 zł dać i to jeszcze navi będzie działać jak każdy wie .....+ ta reszta i się tego nazbiera .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no troszke tego tego jest no i oczywiście jeszcze okablowanie do tunera Tak jak napisałeś lepiej kupić 2 din Pioneera i tam am bedzie smigala.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjrzyj się RNS-E z A6 C5. Jest temat o montażu takiej navi. Z RNS-D szkoda zachodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjrzyj się RNS-E z A6 C5. Jest temat o montażu takiej navi. Z RNS-D szkoda zachodu.

Z A6 ciezko dostać RNS E :wink: ceny od 1600 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...