Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie wycieraczki????


karelnati21

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mam ramion z łączeniami "U" dlatego pytam czy można same ramiona kupić? Bo w mojej Audi są i chyba we wszystkich tych modelach takie ramiona że nie można nic dopasować tylko trzeba całe nowe ramiona kupić. Byłem nawet w serwisie i pytałem to dostałem odpowiedź że TAK trzeba kupić nowe ramiona pod AERO.

Wytłumaczcie mi w jaki sposób w B6 macie ramiona z łączeniami U?

no zobacz tutaj Wycieraczka Bosch Aerotwin Retro 530mm

i na dole nawet pisze ze pasuje do AUDI A4 (8D2, B5)

AUDI A4 (8E2, B6)

Aerotwin Retro - dostosowana do starych uchwytów <<<<<<

no ja mam jednak mocowanie na klips

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pasują bo pisałem do gostka z allegro co ma na sprzedaż takie wycieraczki. Trzeba zmienić całe ramiona. Teraz szukać tylko najtaniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te ?

Komplet piór Aero (WE450450) Audi All Road 2001-2006

sprzedawca pisal ze beda pasowac co o tym sadzicie ?

Tak, tutaj zaczep jest taki jak do ORI aero. Ale stare ramiona sprzed 2003 nie podejdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te ?

Komplet piór Aero (WE450450) Audi All Road 2001-2006

sprzedawca pisal ze beda pasowac co o tym sadzicie ?

Tak, tutaj zaczep jest taki jak do ORI aero. Ale stare ramiona sprzed 2003 nie podejdą.

nwaet z tymi adapterami co sa tam na fotkach ?

Nie wiem czy dobrze rozumiem, może powiedz jeszcze raz jakie masz ramiona w swojej Audi?

Jeśli masz stare to powinny ci pasować Valeo VM211, sprawdź na google jak one wyglądają i będziesz wiedział czy to takie. Jeśli to nie takie to pewnie masz aero. Bo jak do tej pory to nie słyszałem żeby w B6 były inne ramiona jak te stare pod vm211 albo nowsze aero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie moglem dobrac wycieraczek... az w koncu wziolem aero twin... wystarczylo tylko przerobic ramiona i smigaja jak zloto....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz mi jeszcze przyszło do głowy, że może do tych starych ramion z lat 2001-2003 ktoś robi specjalne adaptorki tzn ze starych ramion należy zdemontować ten plastikowy zaczep i na jego miejsce wciska się coś innego. Ale, że nigdy nie szukałem wycieraczek innych niż wspomniane wcześniej valeo a później ori aero więc nie mam aż takiego rozeznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wiosnę kupiłem wycieraczki Bosch za 120zł areo. Jakiś czas temu zaczęły zostawiać dwa cienkie paski wody (nie dokładnie zbierają) więc nie polecam. W poprzedniej A4 B5 miałem Valeo areo i rok bez najmniejszych problemów do końca aż sprzedałem auto zbierały jak po założeniu, tylko mocowanie w tych Valeo jest trochę brzydkie, siedząc za kierownicą widzi się takie dwie duże łopaty :decayed: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lub tu(kupowałem miesiąc temu,paczka dotarła na drugi dzień,super sprawa jeśli chodzi o Aero): RAMIONA PIÓRA WYCIERACZEK AERO AUDI A4 B6 ORYG (2465218546) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

też kupowałem od tego użytkownika i wszystko przebiegło szybko i sprawnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem taki zestawik w Audi i sa super i nie baw sie w kupno uzywek za 200 zlociszy bo sie nie oplaca tu troche doplacisz i masz nowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...