Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie wycieraczki????

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Szukam , Szukam i nie mogę nigdzie znaleść do mojej audi A4 S-Line z 2003 roku wycieraczek AERO?? Usłyszałem gdzieś że muszę wymienić całe ramiona żeby założyć właśnie takie AERO?? Próbowałem już chyba wszystkich marek i żadne nie podchodzą. Pomocy

Opublikowano
  • Autor

Siła!! CZyli nie ma szans że coś podejdzie pod te ramiona co mam?? Trza jednak kupić całe nowe. Jeszcze jedna sprawa lewe ramię jak jadę tak powyżej 120 km/h jak dochodzi do górnej krawędzi to wydaje taki dźwięk jakby kamień w szybę uderzał???? Mam takie wrażenie że szyba zaraz pęknie?? Masakra. Miał może ktoś coś takiego?

Opublikowano

No napewno coś podejdzie ale jak chcesz Aero to cały zestaw musisz mieć. Możesz kupić używane ramiona koleś na forum sprzedawał komplet za 200zł. A co do tego dźwięku to może ramię przeskakuje na zębach i taki wydaje dźwięk:whistling:

Opublikowano
Jeszcze jedna sprawa lewe ramię jak jadę tak powyżej 120 km/h jak dochodzi do górnej krawędzi to wydaje taki dźwięk jakby kamień w szybę uderzał???? Mam takie wrażenie że szyba zaraz pęknie?? Masakra. Miał może ktoś coś takiego?

Mnie się to dzieje. Próbowałem z tym walczyć. Najpierw odkręciłem lewą wycieraczkę i przesunąłem ją trochę w kierunku maski na ząbkach, ale niestety nadal stuk występuje i wydaje mi się, że powoduje go element wycieraczki, ktory uderza o pióro.

Odnośnie wycieraczek AREO też chciałem je sobie zamontować i mam pytania:

1. czy ktoś kupował ten zestaw z allegro (ponoć oryginalny) i jaki on jest w praktyce?

2. które wycieraczki są lepsze: standardowe ramiona czy ramiona AREO?

Opublikowano

Ja osobiście będę kupował ten zestawik, każdy kogo pytałem mówili że naprawdę warto zainwestować w Aero. A zestaw z allegro jest oryginalny jak chcecie sprawdzić to w Aso cena jest podobna do tej z allegro:naughty:

Opublikowano
... 1. czy ktoś kupował ten zestaw z allegro (ponoć oryginalny) i jaki on jest w praktyce?

Tu masz to samo taniej (sam kupowałem ten zestaw):

Wszystkie części nowe, oryginalne. Paczka doszła w 24 godziny.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano

Lub tu(kupowałem miesiąc temu,paczka dotarła na drugi dzień,super sprawa jeśli chodzi o Aero): RAMIONA PIÓRA WYCIERACZEK AERO AUDI A4 B6 ORYG (2465218546) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

mając dobre zniżki w ASO wychodzi jeszcze taniej :whistling: no i odpada koszt wysyłki i czas oczekiwania na paczkę

Opublikowano

Odnośnie wycieraczek AREO też chciałem je sobie zamontować i mam pytania:

1. czy ktoś kupował ten zestaw z allegro (ponoć oryginalny) i jaki on jest w praktyce?

Ja znalazłem na allegro używane od razu z wycieraczkami, które się nadawały na jakiś sezon. W sumie dałem ze 120PLN. Trochę cierpliwości mnie to kosztowało, ale było warto (opłacało się) :decayed:

2. które wycieraczki są lepsze: standardowe ramiona czy ramiona AREO?

Myślę, że na forum powinna powstać taka lista modów, które można zrobić w naszych OOOO - osobiście uważam, że zmiana wycieraczek na AERO powinna być opatrzona tagiem: obowiązkowe (zaraz po kupnie auta). Jest ciszej, płynniej, więcej widać i wydaje mi się, że na dłużej starczają, ale nie robiłem żadnych testów...

Polecam!

Opublikowano

Dzięki za pomoc. Chyba kupię te wycieraczki AREO, a po zamontowaniu opiszę czy faktycznie warto było inwestować ćwierć tysiaka:)

Opublikowano
  • Autor

A czy ma może ktoś same ramiona pod aero????

Opublikowano

Napisz do "krupskim" ma napewno:hi:

Opublikowano
Witam. Szukam , Szukam i nie mogę nigdzie znaleść do mojej audi A4 S-Line z 2003 roku wycieraczek AERO?? Usłyszałem gdzieś że muszę wymienić całe ramiona żeby założyć właśnie takie AERO?? Próbowałem już chyba wszystkich marek i żadne nie podchodzą. Pomocy
witaj tez chce kupic aero i jest takie cos zeby nietrzeba bylo wymieniac ramion

Wycieraczka Bosch Aerotwin Retro 550mm pasuje do normalnego ramienia na laczenie U

tylko jeszcze niewiem jak to sie spisuje i szukam opini kogos kto ma

Opublikowano

Używałem kiedyś Boscha i nie ma tragedii w miarę dobrze chodziły po szybie ale też będę kupował Aero bo opinie są jednoznaczne:naughty:

Opublikowano
Używałem kiedyś Boscha i nie ma tragedii w miarę dobrze chodziły po szybie ale też będę kupował Aero bo opinie są jednoznaczne:naughty:
tego boscha areo uzywales czy piszesz o jakims innym ?
Opublikowano

Tak tak Boscha aerotwin i tak jak pisałem nawet nieźle chodziły. Z tego co ludzie piszą i kilku kolegów z forum mówiło mi że jednak te Aero typowe są rewelacyjne:wink:

Opublikowano
  • Autor

Ja nie mam ramion z łączeniami "U" dlatego pytam czy można same ramiona kupić? Bo w mojej Audi są i chyba we wszystkich tych modelach takie ramiona że nie można nic dopasować tylko trzeba całe nowe ramiona kupić. Byłem nawet w serwisie i pytałem to dostałem odpowiedź że TAK trzeba kupić nowe ramiona pod AERO.

Opublikowano

No tak jak kilka postów wyżej napisane jest że trzeba kupić dodatkowo ramiona pod wycieraczki Aero nie ma innej możliwości:kwasny:

Opublikowano
Ja nie mam ramion z łączeniami "U" dlatego pytam czy można same ramiona kupić? Bo w mojej Audi są i chyba we wszystkich tych modelach takie ramiona że nie można nic dopasować tylko trzeba całe nowe ramiona kupić. Byłem nawet w serwisie i pytałem to dostałem odpowiedź że TAK trzeba kupić nowe ramiona pod AERO.

Wytłumaczcie mi w jaki sposób w B6 macie ramiona z łączeniami U?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.