Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Niemiecki ASO zla naprawa blacharki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z ASO AUDI w Niemczech. Tymczasowo tu mieszkam i mam roczne AUDI A4 B8. Dałem córce i przywaliła w gościa (rozbita lampa, błotnik, maska, zderzak, Airbag nie wystrzelił – niby tylko elementy do wymiany, malowanie i jest ok). Rzeczywistość okazała się inna po naprawie w ASO Audi w de (koszt naprawy 5000 euro z mojego AC). Po wszystkim okazało się że maska po spasowaniu przesunięta 4 mm względem zderzaka aż się wierzyć nie chce, że odwalili taką kiche. Teraz stwierdzili, że samochód najprawdopodobniej ma ruszoną geometrie (przekoszony przód chyba o to chodzi bo po angielsku się dogadywaliśmy) – żeby to zrobić trzeba zdemontować silnik, ponaciągać samochód, a to podnosi koszt naprawy więc trzeba czekać na rzeczoznawcę z firmy ubezpieczeniowej ponieważ bez oględzin dali zgodę na naprawę do 5 tys. euro. Ponieważ to trwa firma chce żebym oddał auto zastępcze a wziął audi do czasu przybycia rzeczoznawcy zastanawiam się co robić. Wstępnie powiedziałem że mają się bujać i czekam na telefon jak mój samochód będzie naprawiany właściwie. Jednakże mam świadomość, że kij ma dwa końce. Poradźcie proszę co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mosisz sie dostosowac czekac na ubezpieczyciela i dalej dzialac bo juz sam sobie tak zrobiles ze zamiast auto w PL naprawic za 5tys złotych to 5tys euro a naprawa nie wlasciwie wykonana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polsce spawany z dwóch innych i przystanku autobusowego, wygląda lepiej jak z salonu. :decayed:

Niech naciągają, bierz zastępcze i jeździj aż tamto porządnie zrobią/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie jest tak kolorowo dostałem śmierdzącego petami passata B6. Dziś go oddałem i zabrałem audi Wczoraj był rzeczoznawca, zrobił foto i stwierdził, że auto jest źle naprawione ponieważ po uderzeniu musiało zostać lekko ruszone 2 może 3 mm stąd ta różnica w efekcie końcowym. Kosztorys będzie za dwa trzy tygodnie, wtedy zrobią renaprawe. Zastanawiam się tylko na co liczył serwis, że ja odbiorę takie auto i będzie ok. Dlaczego tego nie załatwili w trakie naprawy. Jak poznaje ten kraj to mam wrażenie, że opinia o nich to fascynacja kapitanem klosem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby niemcy uchodza za takich dokladnych .... smiech na sali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...