Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gdzie znajdę sensor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy pojawił mi się problem mianowicie : od pewnego czasu świeci mi się kontrolka "AIR BAG".

dziwne jest to że nie świeci przez cały czas tylko z przerwami.

Sprawdziłem VAGiem i pojawił sie taki błąd:

Zdj_cie087.jpg

<br /><br />

Wychodzi na to że coś jest nie tak z sensorem.

I teraz pytanie gdzie go szukać ???? żeby ewentualnie go rozebrać i przeczyścić styki.

Opublikowano

To chyba bedzie tem ma pasie przednim.

Zdejmij lampe i zobaczysz.

Opublikowano

[h=4]Możliwe objawy[/h]

  • Lampka ostrzegawcza poduszka powietrzna ON

[h=4]Możliwe przyczyny[/h]

  • Okablowanie / Połączenia między Airbag sterowania modułu J234) i awarii czujnika Boczna poduszka powietrzna; stronie pasażera (G180) wadliwe
  • Crash Sensor Side Airbag; stronie pasażera (G180) wadliwe
  • Airbag Moduł sterowania (J234) wadliwe

[h=4]Możliwe rozwiązania[/h]

  • Sprawdzić okablowanie / Połączenia pomiędzy modułem sterowania poduszek powietrznych ust J234) i awarii czujnika Boczna poduszka powietrzna; stronie pasażera (G180)
  • Wymień po awarii czujnika Boczna poduszka powietrzna od strony pasażera; ust G180)
  • Wymień Airbag sterowania modułu J234)

[h=3]01222 - Crash Sensor Side Airbag; stronie pasażera (G180): Brak lub nieprawidłowe Ustawienie podstawowe / adaptacja[/h][h=4]Możliwe objawy[/h]

  • Lampka ostrzegawcza poduszka powietrzna ON

[h=4]Możliwe przyczyny[/h]

  • Źle awarii czujnika Boczna poduszka powietrzna; stronie pasażera (G180) zainstalowany
  • Nowo zainstalowanego modułu Airbag nie jest zgodny z czujnikiem zderzenia (s)

Opublikowano
  • Autor

bobikos nie irytuj sie. załozyłem tylko dwa

Opublikowano

Nie zakładamy dwóch takich samych wątków. Co znaczy tylko dwa?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

koledzy gdzie mam szukać tego sensora??

na pasie przednim jest sensor ale od przednich poduszek

a gdzie jest ten od poduszki bocznej ??

podobno w słupku B ale jak zdjąłem obudowę to nic tam nie widać.

Pomóźcie !!

---------- Post dopisany 13-10-2012 at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany 25-07-2012 at 17:58 ----------

up

Opublikowano

W slupku B jest na samym dole pod taką jakby gąbką często jest cała mokra i sensor "śniedzieje"...

Opublikowano
  • Autor

słupek B to ten od strony przedniego pasażera ??

Opublikowano

To jest słupek miedzy drzwiami :wink: we wszystkich markach odróznia sie slupki A B C D .

Opublikowano
  • Autor

Koledzy dzieki za pomoc!!

Faktycznie gąbka nad sensorem mokra jak gnój co powodowało "śniedz"

Usunąłem, przeczyściłem styki ,osuszyłem sensor, skasowałem Vagiem błąd i kontrolka nie świeci.

pozdro

Opublikowano

Mógłbyś jasniej ztym oznaczeniem słupków ???

  • 1 rok później...
Opublikowano

Odkopałem temat by nie zakładac nowego . Trafiło i na mnie . mryga mi kontrolka jak chce . VAG pokazuje g180 . jest on w słupku B ok ale jak sie tam dobrac ? Oderwałem próg pasazera poszło lekko zacząłem dobierac sie do słupka B ale nie chce odejsc . Jak sie go sciąga ? macie moze jakis opis ? albo moze fotki ?

Opublikowano

żeby rozebrać słupek B, musisz najpierw ściągnąć górną część przez którą przechodzi pas. Trzyma się na dwóch zaczepach umieszczonych tuż nad połączeniem z dolnym plastikiem - one bardzo ciężko wychodzą. Ja od strony uszczelek drzwi podważam je śrubokrętem. Jak już Ci wyskoczy z nich to możesz już tylko odgiąć bardziej ponieważ dolny plastik wyciąga się do góry by zwolnić z zaczepów. Oczywiście próg pasażera musi być zdjęty bo zachodzi na plastik słupka. Dojście do czujnika jest trudne, być może będziesz musiał wyjąć fotel pasażera.

Opublikowano

Duzo z tym roboty? Bardzo dziekuje za odpowiedz .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.