Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Oświetlenie wnętrza


bakus84

Rekomendowane odpowiedzi

witam chciałbym zapytac czy ktoś orientuje sie jak podłączyć dwie dodatkowe lampki oswietlenia tak zeby to zgrać z oswietleniem w podsufitce tzn ze jezeli ustawie przełącznik w pozycji lewej skrajnej to swiatełka pala sie cały czas a w prawej zapalaja sie podczas otwierania drzwi.prosze o jakiekolwiek rady,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale o jakim oświetleniu mówisz, chcesz dołożyć dodatkowe oświetlenie jak tak to musisz podciągnąć dodatkowe kabelki a później probówkę i sprawdzasz które i jak i na jakim ustawieniu chodzi i podłączasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dokladnie maja to byc dwie dodatkowe lampki do oswietlenia jedna w okolicach pedałow a droga pod schowkiem od strony pasazera tylko pod jakie kable sie podpiac.i jak to zrobic bo na bezpieczniku tym od oswietlenia jest caly czas plus i jezeli podlacze mase chociazby z karoserji to te lampki caly czas swieca i nie ma mozliwosci zintegrowania tego z przelacznikiem w podsufitce a pozatym to chyba sterownik oswietlenia wnetrza jest gdzies razem z centralnym i czy jak cos sobie bede kombinowal z oswietleniem to nic mu sie nie stanie.wiem ze najlepiej byloby sie podlaczyc bezposrednio pod lamke w podsufitce i pociagnac kable na dol ale chcialbym tego uniknac i jak by dalo rade to wpiac sie w te kable gdzies kolo skrzynki bezpiecznikow jakby byla taka mozliwosc lub w takie miejsce gdzie jest dobry dostep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłem to u siebie musisz wpiąć się w to wiązke 3 kabli co ido do lampki.wepnij się w środkowy a drugi do masy sprubój tak zrobić. a jak nie wyjdzie to musisz ciągnąć jeden kabelek do lampki i tam go zamocowc ja mam tak zrobione i wszystko dziala jak coś to daj maila to ci wyśle zdjęcie gdzie się wpiąć w lampke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...