Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Bardzo proszę o analizę logów.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

To jest mój pierwszy post. Od niedawna posiadam B6 AVF i chciałbym sprawdzić czy wszystko ok.

Logi zrobiłem wg opisanej procedury.

000:

c0f3871d7979ed07m.jpg

000BS:

fbbec420a2cbe2cbm.jpg

001:

3c615424d4baebe8m.jpg

003:

41526bf2a1636f6cm.jpg

003BS:

57a842c6d4466f5em.jpg

004:

9f8c79e7038932b1m.jpg

004BS:

afbdccc47e0d6e71m.jpg

007:

cd59e20251a394ecm.jpg

013:

719ef69b6925bb17m.jpg

018:

c383e90cc4c6b194m.jpg

Dzięki i pozdrawiam

Daniel

Opublikowano

Wygląda wszystko na OK zrób jeszcze logi kanału 8, 10 i 11 dynamicznie. Auto ma raczej mały przebieg bo ma niewielkie korekcje.

Opublikowano
  • Autor

dzięki

logi dynamiczne zrobię później

auto ma 40tys przebiegu

Opublikowano

Zrób logi dynamiczne będzie coś więcej, a co sądzicie o kącie synchronizacji?? nie za duży??

Opublikowano
  • Autor

co oznacza ten kąt synchronizacji?

i czy jest za duży?

Opublikowano

Kat synchronizacji jest OK. Zrob jeszcze logi dynamiczne (grupe 4 rowniez)

Opublikowano

Wygląda wszystko na OK zrób jeszcze logi kanału 8, 10 i 11 dynamicznie. Auto ma raczej mały przebieg bo ma niewielkie korekcje.

moja ma podobne korekcje a ma 230 tyś najechane :)

Opublikowano

Wygląda wszystko na OK zrób jeszcze logi kanału 8, 10 i 11 dynamicznie. Auto ma raczej mały przebieg bo ma niewielkie korekcje.

moja ma podobne korekcje a ma 230 tyś najechane :)

Ty masz inny silnik na pompie VP37 a po za tym zmieniałeś wtryski na nowe 216 więc korekcje będą małe.

Opublikowano

Do niczego bym się nie przyczepił oprócz temperatury płynu.

Rozgrzej dobrze auto jak będziesz robił te logi, których nie zrobiłeś (powyżej w postach masz co i jak).

Jakby co to tutaj masz dokładny opis:

http://www.a4-klub.pl/smf/diagnostyka_vag/tdi_diagnostyka_aktualizacja_13_x_2007-t18478.0.html

Opublikowano

Wygląda wszystko na OK zrób jeszcze logi kanału 8, 10 i 11 dynamicznie. Auto ma raczej mały przebieg bo ma niewielkie korekcje.

moja ma podobne korekcje a ma 230 tyś najechane :)

PD ma zawsze nieco wyższe korekcje, poza tym nie masz się czym chwalić, bo ja mam niższe wskaźniki w 013 a mój motor ma 308 kkm :decayed:

Opublikowano

Jednakże korekcje nie są wyznacznikiem przebiegu. U mnie ponad 200tyś a korekcje lepsze jak u kolegi.

Logi maj podobne wartości jak u mnie. Jeszcze dynamiczne zrób.

Aha jeśli grzałeś wcześniej auto to sprawdz termostat bo coś niską masz temp.

Opublikowano

logi statyczne sa OK ...

a korekcje i przebieg .... [kiedys myslalem ze to jakis wyznacznik]

ale teraz uwazam ze mozna sobie sobie w majtki wlozyc .... :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.