Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] White pearl sedan RS4 body

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziwny ten twój blacharz :huh:

e4406f267758a23114d72169ba5cccaa.jpg

Czemu? że samo poszerzenie wspawał?? U mnie też były mocno bite ale ogarnął i mam całe wspawane, ale jak ma popękać to i tak popęka ;)

Opublikowano

tutaj chyba chodzi o wysokość, powierzchnie pod którą leży zderzak, stara plus nowa ćwiartka nie są w tej samej lini i jest krzywo ale może się mylę, w telefonie to widzę

Opublikowano
  • Autor

Niee mam zdjecia w duzej rozdzielce linia jest rowna. A wspawanie poszerzenia to zawsze troche mniej szpachli

Opublikowano

Mi sie wydaje, ze cos nie pyklo :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wszystko jest I bedzie cacy :D jeszze ryj czorny mi 2.7 wpakuje I bedzie miodzio

Opublikowano

W to nie watpię, tylko żebyś nie miał czasem problemow ze spasowaniem zdesia

Opublikowano
  • Autor

Miło że sie martwicie. Damy rade ... co mam przywiezc zeby mordy z lubuskiego przyjechaly pomoc skladac bude do kupy? :grin:

Opublikowano

Ja mieszkam na skraju wielkopolski :decayed:

Opublikowano

Po co Ci 2.7 do oski? Robisz gruby projekt body i silnik ale moim zdaniem lipton ze oska. Co innego jak byś nie ruszał silnika

Opublikowano
  • Autor

Zostaje przy dieslu. Trolowalem tylko

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Biała RS B5 w sedanie, będzie ogień! Nie każde autko w bieli wygląda dobrze, ale Audi, tym bardziej z takim body, moim zdaniem będzie urywać suty. :banan: Hmm, najważniejsze to dążyć do celu :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Jeszcze 9 dni I zaczyanam dalszy etap prac :D

Dalsze prace in progress, zdjecie robione kanapka z nutella i wyslane mms'em wiec jakosc z d*py ale cos widac ze sie dzieje

10960595_795584740478194_1589148150_o.jp

10961761_795584713811530_1004769499_n.jp

Opublikowano

:kox:

Opublikowano

Jeszcze 9 dni I zaczyanam dalszy etap prac :D

Dalsze prace in progress, zdjecie robione kanapka z nutella i wyslane mms'em wiec jakosc z d*py ale cos widac ze sie dzieje

10960595_795584740478194_1589148150_o.jp

10961761_795584713811530_1004769499_n.jp

Lubie TO!

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

aktualizacja pierwszego postu i swieze fotki w pierwszym poscie

Opublikowano

Grubo, grubo!!! Jest piękna i to jeszcze w tej bieli :) Teraz jakieś koło konkretne i łby urywa na ulicy. Gratuluje.

Pozdrawiam

Opublikowano

nowe kolo albo dystans koniecznie ! Pzoa tym mega kot ! :)

Opublikowano
  • Autor

Wszysyko bedzie w swoim czasie

Opublikowano

Piekna jest, brakuje paru detali i bedzie sztos, zderzak tylny mi sie nie podoba, lepszy bylby z kratkami

Opublikowano
  • Autor

Piekna jest, brakuje paru detali i bedzie sztos, zderzak tylny mi sie nie podoba, lepszy bylby z kratkami

mam tez z kratkami tylko nie mam kiedy go posklejac zeby pasowal do sedana :facepalm:

dystanse przyszly, czekam na grube gumowe odboje i zakladamy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.