Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka różnica w systemach MMI


Gość zielony999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie , Panowie mam pytanie to MMI na zdjęciach poniżej to MMI 3G tak ?

Jak rozpoznać czy jest dysk HDD , czy były takie zestawy bez dysku ?

Powiedzcie mi jeszcze z prawej strony lewarka zmiany biegów jest włącznik i głosność MMI pokrętło a powyżej niego jest przycisk z takim A (w kółeczku ) OFF co to za funkcja do czego służy ?

sam3293.jpg

sam3244z.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi jeszcze każde MMI 3G ma dysk HDD czy zdarzały się MMI 3G bez dysku ?

I jeszcze jedno pytanie a jak bym maił w samochodzie MMI 2G i nad klimatronickiem jest zmieniarka na CD to da się tą zmieniarkę zmienić na tą zmieniarkę z

MMI 3G na karty SD ?

Sorki że zawracam wam głowę takimi pytaniami ale jestem na etapie zakupu Audi A4 B8 i mam pare na oku ale właśnie różnią się nawigacjami i jedna jest z 2009 a druga z 2010 a każda ma inne dodatkowe wyposażenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w/g mnie główna przewaga 3G to:

- lepsza rozdziałka i ekran 7''

- dysk

- możliwość odtwarzania filmów

- budynki 3D

ale czy warto za to dopłacać to nie wiem - ja konfigurując auto sobie wziąłem 3G ale przy używanym chyba bym nie patrzył na to - ważne żeby było MMI bo puste miejsce wokół lewarka mnie strasznie by raziło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w/g mnie główna przewaga 3G to:

- lepsza rozdziałka i ekran 7''

- dysk

- możliwość odtwarzania filmów

- budynki 3D

ale czy warto za to dopłacać to nie wiem - ja konfigurując auto sobie wziąłem 3G ale przy używanym chyba bym nie patrzył na to - ważne żeby było MMI bo puste miejsce wokół lewarka mnie strasznie by raziło :decayed:

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem ze forum jest aby sobie pomagać a tu widze że jest inaczej albo poprostu sami nie wiecie o co chodzi ...............

wypowiedzi niektórych osób można porównać do takiego dialogu : przychodzisz do sklepu mięsnego i pytasz : te parówki są drobiowe czy wieprzowe ? na co sprzedawca odpowiada : jest jeszcze pasztet .................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież Ci WRC napisał! są jeszcze MMI 3G Low, czyli coś takiego jak MMI 2G i nie ma dysku! MMI 3G High ma twardy dysk i taki "guziczek" na pokrętle od MMI (taki jak pokazałeś). MMI low ma joystick jak MMI 2G, taki jak poniżej:

2G-MMI-VS-3G-MMI-3.jpg

ja też uważam, że nie zwracaj specjalnie uwagi czy ma MMI 2G czy 3G. ważne żeby jakieś było bo bez wygląda niestety łyso :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dzięki Jedrekx za odpowiedz teraz kapuje , odpowiedz wrclaguny za dużo mi nie dała bo nie wiedziałem nawet o co chodzi z MMI 3G LOW .

Czyli rozumieć mam że zmieniarki z dwoma wyjściami na karty SD z MMI 3G nie dam rade zamienić do MMI 2G w miejsce w miejsce zmieniarki na 6 CD nad klimatronickiem ...

---------- Post dopisany 10-10-2012 at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany 09-10-2012 at 14:39 ----------

Może komuś jeszcze się przyda :)

A4 B8 wychodzą w różnych wersjach wyposażenia multimedialnego.

1. MMI 2G Low - pokrętło sterowania MMI przy biegach, zmieniarka na 6CD w konsoli pod wyświetlaczem i monochromatyczny czerwony wyświetlacz.

2. MMI 2G High - pokrętło sterowania MMI przy biegach, zmieniarka na 6CD w konsoli pod wyświetlaczem i kolorowy wyświetlacz.

3. MMI 3G Low - pokrętło sterowania MMI przy biegach, cd player + 2xkarta pamięcia w konsoli pod wyświetlaczem i kolorowy wyświetlacz (brak NAVI).

4. MMI 3G Low - pokrętło sterowania MMI przy biegach, audi multimedia + 2xkarta pamięcia w konsoli pod wyświetlaczem i kolorowy wyświetlacz (z NAVI na płycie DVD lub karcie pamięci).

5. MMI 3G High - pokrętło sterowania MMI przy biegach, audi multimedia + 2xkarta pamięcia (opcja dodatkowe wejście na kartę SIM) w konsoli pod wyświetlaczem i kolorowy wyświetlacz (z NAVI na wbudowanym HDD).

6. Audi CHORUS - brak pokrętła sterownia MMI przy biegach, radio chorus pod wyświetlaczem monochromatycznym.

7. Audi CONCERT - brak pokrętła sterownia MMI przy biegach, radio concert pod wyświetlaczem kolorowym.

8. Audi SYMPHONY - brak pokrętła sterownia MMI przy biegach, radio symphony pod wyświetlaczem kolorowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumieć mam że zmieniarki z dwoma wyjściami na karty SD z MMI 3G nie dam rade zamienić do MMI 2G w miejsce w miejsce zmieniarki na 6 CD nad klimatronickiem ...

szczerze mówiąc nigdy nie widziałem żeby ktoś robił taką zamianę, więc tu nie pomogę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...