Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka instalacja gazowa do mojego silnika?


admin20

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuje pomocy w doborze instalacji gazowej do 1,8turbo 180KM. zastanawiam sie nad brc landi renzo i stag? chciałbym poznać opinię użytkowników tych producentów instalacji oraz przybliżone koszty jednej z nich zamontowania. proszę o jakieś porady:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landi Renzo-najwyższa półka/najdroższa

BRC-śmiagam na niej już 4 lata prawie (SQ24, reduktor Genius MB1500, wtryski pomarańczowe), bezproblemowa:decayed:

Stag-to tylko sterownik, do tego musi być dobry reduktor+wtryski

Generalnie najważniejsze w komponentach instalacji: reduktor+wtryski, potem sterownik.

Podstawa dobry zakład montujący!!!

Myśle, że u Ciebie jeśli to miałoby być BRC SQ24 to: reduktor Genius Max (cegła)+wtryski zółte, żeby był zapas mocy obu tych komponentów.

Zachęcam do odwiedzenia lpg-forum.pl, tam wszystkiego się dowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego poleciłbym Ci Staga 300 Premium,reduktor AC R01 czerwony jest do 250 KM,wtryski najlepiej Hana.Co do BRC jest to tylko fajna instalacja do montażu bo zakładasz i wypad z warsztatu nic praktycznie się nie ustawia coś mogę na ten temat powiedzieć bo przy tym robię.A jak coś zacznie się sypać to wydatek później jest spory.Sam jeden wtrysk kosztuje ponad 200pln a jest tam ich cztery a lubią z czasem przepuszczać gaz.Ale decyzja należy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie koszty założenia takiej instalacji i gdzie najlepiej w łódzkim założyć ta Instalację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie koszty założenia takiej instalacji i gdzie najlepiej w łódzkim założyć ta Instalację?

Myślę kolego,że trzech tys.nie powinno przekroczyć.A jak chcesz Staga to raczej w warsztacie partnerskim,masz później gwarancję ogólnopolską.A tu możesz Sobie poczytać.AC Spółka Akcyjna - Autogaz, LPG, autoczęści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki kolego:-) w łodzi jest taki autoryzowany i tam się wybiorę:-) jak możecie to dajcie mi oznaczenia tego co mam wziąć bo nie chce się pomylić:-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staga premium nie ma co montować. Ma tylko dodatkowe funkcje nie wykorzystywane w Twoim silniku. Proponuję Stag 300-4 ISA II, wtryski Hana 2000, reduktor AC R01, baniak w koło. będzie śmigało jak ta lala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...