Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8 T 163km A4 B7 kat +cherry bomb ???????


maja99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam proszę o pomoc mam Audi a4 b7 1.8t 163km mam do tego tłumniki przelotowe "cherry bomb'', chociaż mechanik twierdzi że to zwykłe strumienice, kolega który mi to sprzedawał powiedział ze najlepiej wyrzucić wydechy końcowe i wstawić to. Następnie usunąć całkowicie kata i wydech środkowy . Wiec moje pytanie co się wtedy stanie?? Jak zachowa się auto. Jaki dźwięk itd?? Co by było najlepiej z tym wszystkim zrobić, aby auto dostało delikatnego brzmienia (basu) tylko nie zbyt głośno???

Pozdrawiam

Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wytniesz kata i środek to na trasę będziesz musiał zabierać koreczki do uszu :decayed: aaa... i po takim zabiegu najlepiej by było pojechać na strojenie auta na rolkach :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na rolkach tzn?? Może jakaś opcja bez korków

??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wytniesz kata i środek to na trasę będziesz musiał zabierać koreczki do uszu :decayed: aaa... i po takim zabiegu najlepiej by było pojechać na strojenie auta na rolkach :whistling:

Maja99 Młody jest jeszcze i głupi :) Naczytał się jakiś foruf i w głowie mu namoncili jak widze:) Na rolkach znaczy się, czepiają cię w czasie jazdy na łyżworolki za samochód i tak ci mape stroją aż ci się spodoba praca wydechu, zwłazcza po wywaleniu kata, środkowego i założeniu wiśniowych bombek :) Chłopie zastanów się jaki chcesz mieć MOD docelowy auta i do czego go chcesz używać, potem odpal chociaż YT i poszukaj jak pracują różne wydechy po różnych modach i sam oceń, bo to ty będziesz tym jeździł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę o pomoc mam Audi a4 b7 1.8t 163km mam do tego tłumniki przelotowe "cherry bomb'', chociaż mechanik twierdzi że to zwykłe strumienice, kolega który mi to sprzedawał powiedział ze najlepiej wyrzucić wydechy końcowe i wstawić to. Następnie usunąć całkowicie kata i wydech środkowy . Wiec moje pytanie co się wtedy stanie?? Jak zachowa się auto. Jaki dźwięk itd?? Co by było najlepiej z tym wszystkim zrobić, aby auto dostało delikatnego brzmienia (basu) tylko nie zbyt głośno???

Pozdrawiam

Dawid

mowisz ze masz wstawione przelotowe "cherry" a kolega proponowal wyciac koncowe i tam je wstawic :D dobre a i wyciac kata i srodkowy heh :D to gdzie ty masz je wstawione jako przelotowe czy koncowe bo juz nie kumam :P

Teraz do rzeczy : jesli chcesz miec delikatny pomruk a zeby nie bylo za glosno to oddaj mu te wisienki gdziekolwiek masz je wstawione , wstaw z powrotem ori przelotowy a zmien koncowe wydechy ;) w srodku nie bedzie wiekszej roznicy a maly pomruk bedzie za autem ;) ale probuj ,kombinuj , udanych modow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...