Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony NANKANG NS20 lub AS1


McGiver

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktokolwiek z was miał kiedykolwiek doczynienia osobiście z tymi oponami i mógłby się wypowiedzieć na ich temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nankang to bierz ns2 dobra jakość w stosunku do ceny, ale pamiętaj że to "plastikowe opony" , więc nie spodziewaj się ,mega trakcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz takie auto a chcesz taki shit pakować do niego :doh: Zainwestuj w dobre markowe opony a zobaczysz jaka jest różnica w stosunku do tych słabszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, jeździłem na takich oponach w rozmiarze 215/50/17 w Omedze i uważam je za bardzo dobre. Są to opony koreańskie, ciche i bardzo przyczepne. Były to konkretnie opony Nankang NS2, kupowałem je jako nowe.

NANKANG NS20 tajwan moze na urlop to tak ale lepiej kup jakies markowe opony zobaczysz roznice

Z tymi "markowymi" oponami to też różnie bywa. Nankangi są koreańskie, a nie z tajwanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem ns20 w 17' 225/45 i powiem Ci ze byly w miare, dopoki nie popadlo. Na deszczu jak na lodowisku, po suchym bez zastrzezen, dosc cicho i trakcja w miare, ale drugi raz bym ich nie kupil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem ns20 w 17' 225/45 i powiem Ci ze byly w miare, dopoki nie popadlo. Na deszczu jak na lodowisku, po suchym bez zastrzezen, dosc cicho i trakcja w miare, ale drugi raz bym ich nie kupil

dokładnie to samo słyszałem i miałem na oponach CHAMPIRO. Ponoć AS1 jest już sporo lepsza pod tym względem.

---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

Ja cały czas się zastanawiam nad federalami 595 zwykłymi albo semi-slickami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...