Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czerwone turbo, po paru depnięciach...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy to normalne bez katalizatora ze turbo sie tak nagrzewa ? kilka depnięć dosłownie....

jak wyglada, film:

i trzeba odczekac az sie schlodzi ... zeby zgasic silnik.

Opublikowano

Wpisz w wyszukiwarke forumowa " czerwone turbo " :hi:

Opublikowano

Jeśli chodzi tu o kilka depnięć podczas jazdy niczym bym się tu nie przejmował :whistling: w 1.8t dużo nie trzeba żeby turbo zaczeło się rumienić.

Opublikowano
  • Autor

no mechanik mi dzis powiedzial ze to nie jest normalne ze tak sie czerwieni.... :/ ale mowi ze wezyki nie moga byc zapchane , bo juz bym ją zatarł...

Opublikowano

jakieś modyfikacje były?

Opublikowano

a podpinałeś vaga? może coś z ustalaniem mieszanki jest nie tak

Opublikowano
  • Autor

wszystko jak igła .. tak jak powinno byc...

choc ja sie na tym nie znam , opieram sie na tym co mowili jak podpinali komputer mi....

Opublikowano

właściwie, po obejrzeniu filmu jeszcze raz-to wcale nic takiego niepokojącego tam nie ma, martwił bym się, jakby kolektor jeszcze był czerwony....

Opublikowano

heheh kolego nic sie nie martw... ja mam taki sam silnik... i u mnie to potrafi nawet delikatniu katalizator zrobic sie czerwony ;p a turbina nie jak u ciebie delikatnie rozowa... tylko swieci sie jak ognisko :]

Naprawde nie masz sie czym przejmowac....

Ja zauwazylem to u mine po wymianie turbo... i tez sie zestresowalem... wiec zadzwonilem do ludkow od ktorych to kupielm i mowie co i jak.... a on do mnie a ilo konny ma Pna silnik... ja na to ze 150.... on do mnie to olej to Pan... :] mowi ze Np. w Audi TT gdzie byly te same silniki tylko ze po 200 konie to potrafily od temp pekac kolektory :]

Takze kolego spokojna twoja :] a jak bedziesz bardzo chcial zobaczyc jak wyglada fest rozgrzane... daj mi znac np pw jak moja troche przegonie i filmik ci podesle :]

Opublikowano

Powiem wam że u mnie jak fest buta dostawałą przed modami mechanicznymi tylko sam program to muszla od turbiny swieci się na biało :) kolektor dobrze czerowniutki, kata mam wyprutego a pucha się świeciła pod osłoną konkretnie, spaw na tulejce do pierwszej sondy lambda wygląda jak wykuty w Mordorze :) po wymianie wydechu i zrobieniu mechaniki też się świeci konkret ale o wiele szybciej stygnie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.