Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pompa buczenie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam pojawia mi się buczenie z okolicy silnika , myślę ze może to być pompa tylko która wody czy wspomagania? Objawy sa takie ze jak się pojawi to buczenie to na luzie jak dodaje gazu to się nasila do około 2000 obr , jak kręcę kierownicą na postoju to dźwięk buczenia jest taki sam , parę dni mi tak buczy i mam wrażenie ze coraz głośniej zaczyna buczec. W kabinie auta jest głośniej słychać to buczenie niż od strony silnika. Na zimnym silniku buczenia nie ma.

---------- Post dopisany 29-07-2012 at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany 26-07-2012 at 20:10 ----------

Witam pojawia mi się buczenie z okolicy silnika , myślę ze może to być pompa tylko która wody czy wspomagania? Objawy sa takie ze jak się pojawi to buczenie to na luzie jak dodaje gazu to się nasila do około 2000 obr , jak kręcę kierownicą na postoju to dźwięk buczenia jest taki sam , parę dni mi tak buczy i mam wrażenie ze coraz głośniej zaczyna buczec. W kabinie auta jest głośniej słychać to buczenie niż od strony silnika. Na zimnym silniku buczenia nie ma.

Witam nikt nie ma pomysłu co to może być?

Opublikowano

pewnie to pompa wspomagania.

plyn pewnie nie zmieniany sto lat temu?

popros modow o przeniesienie do dzialu: uklad kierowniczy

Opublikowano
  • Autor

Płyn wymieniany 3 miechy temu a buczenie jest od 2 tygodni około .

Opublikowano

jaki plyn wlales?

Opublikowano

No własnie... na jaki płyn zmieniłes???

Opublikowano

Rafalski82 nagraj dźwięk, tak będziemy wszyscy zgadywać i domyślać się kto ma racje, nagraj i wtedy pomyslimy:wink:

Opublikowano
  • Autor

Postaram się nagrać, a płyn to zmieniał mechanik i nie wiem na jaki .

Opublikowano

Może jakiegos syfu Ci wlał. Znam takich ,,mechaników" ktorzy potrafią cos uszkodzic zeby przyjechac jeszcze raz i zerżnąć kase,,,

Opublikowano

podpinam sie pod pytanie.

u mnie to samo, jestem raczej pewny ze to pompa wspomagania,

plyn sam wymienialem, z przeplukaniem, nie ma mowy o zapowietrzeniu,

wymiana 4 mies temu na SWAG wiec nie raczej wina wlanego badziewia.

czyzby skonczyl sie jej zywot?

co do dzwieku to jesli ktos jechal chociaz raz starym autosanem to powinien wiedziec jak brzmi jego wspomaganie

Opublikowano
  • Autor

Proboje dodać dźwięk, ale nie wiem jak pomoże ktoś, mam plik w telefonie nagrany dyktafonem

Opublikowano

juz doszedlem padlo lozysko w pompie - "buczemie" nasilajace sie przy dodawaniu gazu,mozna wymienic to lozysko i powinno byc ok.

ps co do dzwieku najprosciej wrzuc na youtube i wklejlink :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.