Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a Statham jest mega aktorem i każdy film z nim jest super :wink:

nie wierze w to co czytam ..... :facepalm::facepalm::facepalm:

A co nie jest tak? Moze jego kunszt aktorski jest daleki od legend kina ale jesli chodzi o flmy akcji jest obecnie jednym z najlepszych aktorow.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tomek

prosze Cie, daj mi tytul jego NAJLEPSZEGO filmu, a obiecuje, ze obejrze do konca

jeden tytul wystarczy

Opublikowano
Tomek

prosze Cie, daj mi tytul jego NAJLEPSZEGO filmu, a obiecuje, ze obejrze do konca

jeden tytul wystarczy

Transporter 1, Adrenalina 1 i 2 :thumbup: Ale pamietaj, ze to aktor kina akcji a nie kina ambitnego niszowego z zacieciem dramatyczno-psychologicznym.

Wg mnie jest duzo lepszym aktorem niz Van Dame, Segal.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Wiesz, tych co wymieniles to ja w ogole nie uwazam za aktorow

Seagal moze jeszcze tak, jakies 20 lat temu (Nico, czy cos tam)

van Damme to w ogole nie bardzo, nawet blood sport wg mnie byl bardzo przecietny

dla mnie kino akcji to np Heat, z genialna rola de Niro i Pacino (scena gdy pija kawe, moge ogladac na okraglo ...)

ale sprobuje, postaram sie

obiecac nic nie moge :wink:

Opublikowano
Wiesz, tych co wymieniles to ja w ogole nie uwazam za aktorow

Seagal moze jeszcze tak, jakies 20 lat temu (Nico, czy cos tam)

van Damme to w ogole nie bardzo, nawet blood sport wg mnie byl bardzo przecietny

dla mnie kino akcji to np Heat, z genialna rola de Niro i Pacino (scena gdy pija kawe, moge ogladac na okraglo ...)

ale sprobuje, postaram sie

obiecac nic nie moge :wink:

Widzisz dla mnie kino akcji to filmy ze Stathamem, Jetem Li, nowe Miami Vice itp. na filmy z De Niro i Pacino jestem za mlody :wink:

Heat nie ogladalem chyba wiec trzeba bedzie nadrobic filmoteke :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

wiesz co

to może lepiej nie ryzykuj ...

obejrzysz Heat i zawstydzisz się, że podobało Ci się kiedyś wszystko to, co wymieniłeś powyżej :whistling:

przemyśl sprawę :wink:

Opublikowano
a Statham jest mega aktorem i każdy film z nim jest super :wink:

nie wierze w to co czytam ..... :facepalm::facepalm::facepalm:

To taki trochę Van Dame dzisiejszego kina akcji ;)

Opublikowano
a Statham jest mega aktorem i każdy film z nim jest super :wink:

nie wierze w to co czytam ..... :facepalm::facepalm::facepalm:

To taki trochę Van Dame dzisiejszego kina akcji ;)

Ale Statham potrafi tez zagrac w normalnych filmach, np bodajze Angielska robota o napadzie na bank, a Van Dame potrafi sie tylko bic i tanczyc do piosenki Weekendu.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Ale za to jak się bić :naughty:

Opublikowano

A widziałeś go w ostatnich Untouchables :facepalm: Aż nóż w kieszeni się otwierał kiedy zaczynał coś gadać :grin: Oczywiście to samo mozna powiedzieć o "I'll be BACK" Arnolda i "Jupi kajej madafaka" Bruce'a :decayed:

Opublikowano

Nie szkoda wam czasu na takie filmy? :grin:

Opublikowano
Nie szkoda wam czasu na takie filmy? :grin:

:bicz:

Opublikowano
Nie szkoda wam czasu na takie filmy? :grin:

:thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Opublikowano

Intruz..jak ktoś lubi ....Wartka akcja ..pościgi Unimogami , Sex,zdrada ..itp ....:polew: jak ktoś lubi takie klimaty to czemu nie ... ja daję 4/10 ale kobicie się podobał :grin:

Opublikowano
Opublikowano

ostrzezenie przed katastrofa

bylem pewien ze to bedzie znowu swietne nordyckie kino

ktos tam nawet cos pisal odwolujac sie do trylogii milenijnej

tytul tego dziela to "Seks studio"

gdyby kogos kusil i tytul i miejsce nakrecenia - odradzam szczerze

szkoda prundu i czasu :facepalm:

Opublikowano

Odradzam :

Polecam:

Opublikowano

Pisali o tym filmie na ostatnich stronach, czytaj forum :wink:

Opublikowano

mi się podobał "Układ zamknięty" :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.