Skocz do zawartości
IGNOROWANY

uszkodzona felga i opona po wpadnieciu w dziure


Rekomendowane odpowiedzi

witajcie, prosze was o porade, dzis wjechalem w niezbyt wielka dziure na osiedlowej uliczce:/ po jakichs 100metrach zorientowalem sie ze zlapalem kapcia.

auto na pobocze, lewarek, zapas, okazalo sie ze mam dwie dziurki na bocznej powierzchni opony, dziury o wielkosci mniej niz polowa paznokcia i dodatkowo zauwazylem pekniecie, grubosci wlosa, po wewnetrznej stronie felgi:/

czuje ze dalem ciala, bo nalozylem zapas i pojechalem dalej do pracy bo sie spieszylem, ale ta sytuacja mi przez caly dzien nie dawala spokoju, bo mam byc biedniejszy o ponad tysiaka :( ( opona yokohama parada2 215/35r19)

poradzcie co zrobic, wrocic jutro w miejsce tej samej dziury, dzwonic na policje aby przyjechali i kleic glupa e wlasnie przed chwila wjechalem i wlasnie nakladam zapas, czy jak zadzialac? czytalem w prasie motoryzacyjnej, ze zarzadcy drog nie robia zbyt duzych problemow przy wyplacaniu odszkodowan,

moze ktorys z was mial podobna sytuacje i walczyl o kasiorke??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sytuacja miała miejsce na drodze osiedlowej to pewnie właścicielem drogi jest jakaś spółdzielnia a nie zarząd dróg, więc to nie będzie pewnie taka prosta droga po odszkodowanie. Dodatkowo na drogach osiedlowych obowiązuje pewnie ograniczenie prędkości gdzieś w granicach 15-30km/h, a jak mówisz że dziura była mała to raczej ciężko będzie się dochodzić o odszkodowanie bo przy takich prędkościach ciężko by było uszkodzić oponę. Ale z niecierpliwością poczytam co Ci się udało wywalczyć, a nóż się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis w temacie nic nie dzialalem, bo wlasnie mialem watpliwosci co do drogi osiedlowej.

musze poszukac jakiejs dziury na normalnej miejskiej ulicy i chyba wtedy kleić głupa, nie wiem sam:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...