Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dymi bardzo mocno na biało

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A skasowałes bledy i zrobiles powtornie...?

Opublikowano
  • Autor

skasowalem, ale jeszcze powtornie nie robiłem. Zrobię dzisiaj niedługo to dam znac.

A te błędy co wyskoczyły to co oznaczają??

Kur... poszedłem do samochodu przekręcam kluczyk i nie chce mi odpalić. Rano jeździłem odpalił normalnie, wszystko było ok, poza tym że turbinę odłaczało.

Nie wiem o co tu chodzi.

Opublikowano

Sprawdź połączenie impulsatora w skrzyni biegów oraz sam impulsator.

Opublikowano
  • Autor

o rany, to mi napisałeś teraz ;). A jak ja mam to zrobić. Gdzie tego szukać??

a ten błąd:

1 Fault Found:

00562 - Sensor for Oil Level/Temperature (G266)

30-10 - Open or Short to B+ - Intermittent

czy to może być przyczyna ze nie chce mi odpalic? Bo gdzies czytalem ze jak jest blad tego czujnika to moze nie zapalac.

Opublikowano

1 Fault Found:

00562 - Sensor for Oil Level/Temperature (G266)

Czujnik poziomu oleju/temp. oleju... ale czy z tego powodu moze nie chciec zapalac..? Nie wiem.

Opublikowano
  • Autor
Sprawdź połączenie impulsatora w skrzyni biegów oraz sam impulsator.

jak mam to sprawdzic???

podłączyłem jeszcze raz kompa i wyszło mi tak:

Chassis Type: 8D - Audi A4 B5

Scan: 01,02,03,08,15,17,25,35,45,55,56

Address 01 -------------------------------------------------------

Controller: 038 906 019 AN

Component: 1,9l R4 EDC 0000AG 1301

Coding: 00001

Shop #: WSC 63251

1 Fault Found:

17965 - Charge Pressure Control: Positive Deviation

P1557 - 35-10 - - - Intermittent

Readiness: N/A

Address 02 -------------------------------------------------------

Controller: 8D0 927 156 CB

Component: AG5 01V 1.9l-PD RdW 3737

Coding: 00003

Shop #: WSC 63251

3 Faults Found:

18155 - Transmission Solenoid Power Relay: Open or Short to Ground

P1747 - 35-10 - - - Intermittent

17094 - Transmission Fluid Temp Sensor (G93): Malfunction

P0710 - 35-10 - - - Intermittent

18265 - Load Signal: Error Message from ECU

P1857 - 35-10 - - - Intermittent

Address 03 -------------------------------------------------------

Controller: 8D0 907 389 D

Component: ABS/ESP front D56

Coding: 04257

Shop #: WSC 00000

No fault code found.

Address 08 -------------------------------------------------------

Controller: 8D0 820 043 M

Component: A4 KLIMA

Coding: 00043

Shop #: WSC 63251

Note: Excessive Comm Errors

Skipping Address 15-Airbags

Address 17 -------------------------------------------------------

Controller: 8D0 920 900 R

Component: KOMBI+WEGFAHRS. M73 D52

Coding: 00140

Shop #: WSC 00000

XXXXXXXXXXXXXXXXX AUZ5Z0YN174204

No fault code found.

Address 25 -------------------------------------------------------

Controller: Bitte Adress

Component: e 17 eingeben

No Faults Found

or DTCs not supported by controller

or a communication error ocurred

Address 35 -------------------------------------------------------

Controller: 8D0 862 257 B

Component: ZV-Pumpe, Funk D16

Coding: 14913

Shop #: WSC 63251

4 Faults Found:

01367 - Central Locking Pump Run Time Exceeded (Likely Leak)

35-00 - -

00991 - Interior Lights

28-00 - Short to B+

00955 - Key 1

09-00 - Adaptation Limit Surpassed

00956 - Key 2

09-00 - Adaptation Limit Surpassed

End -------------------------------------------------------

wcześniej błędy skasowałem, pojawiły się znowu.

Samochód w dalszym ciągu nie chce zapalić :((

Opublikowano

Nie ma co gdybac. Jedz do magików co to robili i niech naprawiają ponownie. A co do turbiny to nawet mogli dać nie od tego modelu i dlatego są problemy. Nic nie kombinuj. Robiłes to gdzies to niech oni sie martwią. Z tym kopceniem to tak przez jakies 500 km bedzie. Nie rów logów bo to nie twój problem. Auto ma dzisłać. Zapłaciłes kupe kasy i wymygaj. Bo jak sie tak bedzie odbierało naprawy to oni zawsze bedą tak naprawiali. Niech czują sie odpowiedzialni za to co zrobili.

Pozdro

ZC

Opublikowano
  • Autor

no tak właśnie planuje jutro zrobić, ale chciałbym jakoś odpalić żeby do nich dojechać. :((

no i problem z odpalaniem się rozwiązał. Zdjąłem sobie plastikową obudowę z silnika i okazało się że pol lewej stronie jest złamana plastikowa prowadnica od tej gruszki sterującej zaworem EGR.

Panowie mechanicy chyba ją kleili bo widać ślady (wcześniej była dobra na 100% bo wielokrotnie ją oglądałem) i podczas jazdy musiało to puścić. Skleiłem ją prowizorycznie na super glue i owinąłem taśmą, samochód od razu odpalił.

Czy w związku z tym te błędy które się pokazywały mogły być związane z tym????

---------- Post dopisany at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ----------

po wykasowaniu błędów i krótkiej jeździe, po sprawdzeniu ponownie pokazał się błąd:

Address 01 -------------------------------------------------------

Controller: 038 906 019 AN

Component: 1,9l R4 EDC 0000AG 1301

Coding: 00001

Shop #: WSC 63251

1 Fault Found:

17965 - Charge Pressure Control: Positive Deviation

P1557 - 35-00 - -

Readiness: N/A

Samochód ładnie przyspiesza ale tylko do ok 3200 obrotów. Później odcina turbinę. Po zgaszeniu i ponownym uruchomieniu silnika jest taka samo.

Wiem że błąd oznacza ze turbina przeładowuje. Ale co z tym zrobić???

Opublikowano

P1557 17965

Regulacja ciśnienia doładowania.

Różnica w regulacji przekroczona w górę.

Logow dynamicznych chyba nie powinienes robic.

Ale SB I MB, chyba by mozna. Mozliwe ze cos z tego wyjdzie.

PS. Patryk (vauxhall95) jak to przeczytasz to tylko sie nie denerwuj...

Opublikowano

czemu mam sie denerwowac?

Dynamiczne mozesz zrobic,ale jak cos pier**l*ie w silniku to bedzie bida.

Opublikowano
  • Autor
P1557 17965

Regulacja ciśnienia doładowania.

Różnica w regulacji przekroczona w górę.

Co to oznacza??

Mozna to jakos wyregulowac???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.