Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jak wysokie opony w 17


tatra-mario

Rekomendowane odpowiedzi

Nabyłem fele 17 :th: i są tam już zjechane oponki :thumbdown: - pomimo tego chciałem zobaczyć jak sie jeździ (17/45/235)- no i co mogę powiedzieć to wszystko jest lepiej gdyby nie drogi w mojej okolicy, i komfort jazdy mnie za bardzo nie zadowala a ze na poprawę jezdni sie nie zanosi to muszę coś wymyślić i kieruje do was pytanie jakie najwyższe oponki złożył ktoś na 17 i co by były węższe - silnik w mojej ten sam a osiągi spadły znacząco (v max). Fakt - szeroki kapeć pomimo ze łyse to wchodził i wychodził jak burza w zakręt. Liczę na podpowiedzi i z górki dziękuję :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

235/45/17 to chyba max balon ...a nie ma co kombinować z rozmiarem ..ja coś o tym wiem :decayed:

Jeszcze masz opcje 225/45/17- bedą węższe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz naciagnac nawet 185 ... tylko po co[br]Dopisany: 24 Maj 2008, 19:41 _________________________________________________zakladaj 225/45R17

bo to najbardziej popularne i chyba najrozsadniejsze rozwiazanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do 205/50r17 to moja takie miala jak ja kupilem, teraz mam 225/45R17 i wiekszej roznicy w komforcie nie widze, widze natomiast roznice w zakretach jak rowniez w samym wygladzie. Roznica jest takze w cenie bo opona 205 jak i 215 w profilu 50 jest duzo duzo drozsza od profilu 225/45/17 jak rowniez 235. Mam teraz na stanie dunlopki sp9090 225/45r17 w bardzo dobrej cenie jak jestes zainteresowany napisz na priv, koledzy bardzo sobie je chwala. Opony oczywiscie nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...