Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z abs


jesper74

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przy hamowaniu szarpie.

Hamulce nowe kompletne przod tyl-firmowe.

Przy starych bylo tak samo-przod niemilo szarpal.

Co zauwazylem ze to bedzie Abs w kolach przednich stawiam na lewe bo bardziej szarpie.

Jak to naprawic?Czy da sie wyczyscic czujnik czy jakies inne sugestie moze macie.

Wiem ze Abs bo jak mialem problem z cxujnikiem skretu przy montazu multikierownicy i palil sie abs to nie bylo problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy hamowaniu włącza się ABS? Dociśnij czujniki od ABS które są przy kołach, może któryś się obluzował i wariuje.

Druga sprawa skrzynia może szarpać przy hamowaniu... Przy ruszaniu itd. nic nie szarpie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wychamowanie powyzej 100 km/h jest odczuwalne.Skrzynia okay pod stalym nadzorem Bartka.

Stawiam na bank na abs tylko za co sie zabrac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw te czujniki przy kołach sprawdź. Nie wiem, czy trzeba koła ściągać do tego, chyba z kanału/podnośnika jest dobry dostęp.

Dociśnij je, może któryś się obluzował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam czujniki da sprawdzić się Vag-iem. Ze dwa lata temu u siebie tak robiłem, wchodzi się w abs--> bloki pomiarowe i tu nie pamiętam, który, ale na pewno któryś odpowiada za prędkość obrotową każdego koła. Jeżeli na którymś zaniża wartość to w tym kole jest coś nie tak z czujnikiem. U mnie pomogło przeczyszczenie i dociśnięcie, ale zapalała się kontrolka od abs-u i komp go odłączał po paru kilometrach. Może jeszcze być któraś piasta krzywa

:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...