Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmieniarka


nedwed

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupilem wczoraj samochod i mam mały problem, nie wiem jak wlozyc plyte do zmieniarki, czytalem ze trzeba wyjac jakas kieszonke i wlozyc plyty ale ja mam inna zmieniarke w schowku i nie moge wlozyc plyty, jak wsune ją to nie wciaga jej, mam przyciski wysuniecia i 'load', czy to sie jakos wklada z poziomu navigation plus ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz 1din to naciskasz load i potem wybierasz które miejsce ma płyta. Jak zapali się czerwone światło w szczelinie to możesz włożyć płytę

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie dziala w ten sposob. Po wcisnieciu przycisku load zaczynaja migac 3 diody (druga, czwarta, szosta), potem kolejne 3 diody (pierwsza, trzecia, piąta), nastepnie kazda po kolei, no i po wcisnieciu load i wybraniu ktoregos przycisku plyta nie jest wciagana, tak jakby wcisniecie przycisku danego slotu wogole nie dawalo reakcji. Posiadam taką zmieniarke:

http://img23.imageshack.us/img23/5576/zmieniarka.jpg

Wie ktos o co chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wciskałeś Eject? :naughty:

W sumie jak włączysz radio powinny się świecić tylko przyciski pod którymi są płyty. Wciskając 1-raz eject i jeden z przycisków wysunie płytę. Jak wciśniesz eject dłużej zacznie po kolei wysuwać płytki. Podobnie wciskając LOAD - jak wciśniesz 2 razy wsunie płytę w pierwsze lepsze miejsce. Chyba że po LOAD wciśniesz przycisk pod którym nie ma płyty wtedy wsunie płytę w to miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadna z opcji nie dziala, w radiu jest napis 'no cd1' i tak do szostej plyty wiec nic nie ma w srodku

pojade do jakiegos car audio niech zerkna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...