Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwna temperatura silnika


rikokodo_2_9_9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich:)

Mam dziwne wskazania wskaźnika temperatury płynu chłodniczego. Dzisiaj jadę i przy 2 tyś obr. temperatura jest 90 stopni.Przy wyższych prędkościach także jest OK. Gdy zwolnię do 1,5tyś to spada do 60 stopni.Klima nie chodzi, nawiew na 21 stopni. Gdy się zatrzymam to dochodzi do 90stopni. A na zewnątrz jest 24 stopnie na plusie. Wydaje mi się że to chyba nie termostat, może wizkotyczne sprzęgło.Lub tak dobrze działa chłodnica.

Za pomoc z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:)

Mam dziwne wskazania wskaźnika temperatury płynu chłodniczego. Dzisiaj jadę i przy 2 tyś obr. temperatura jest 90 stopni.Przy wyższych prędkościach także jest OK. Gdy zwolnię do 1,5tyś to spada do 60 stopni.Klima nie chodzi, nawiew na 21 stopni. Gdy się zatrzymam to dochodzi do 90stopni. A na zewnątrz jest 24 stopnie na plusie. Wydaje mi się że to chyba nie termostat, może wizkotyczne sprzęgło.Lub tak dobrze działa chłodnica.

Za pomoc z góry dziękuję.

Jak masz dolny wąż wychodzący z chłodnicy do silnika zimny to termostat OK. Możesz mieć również uszkodzony czujnik temperatury dlatego warto najpierw sprawdzić VAG-iem a następnie wymienić to co jest uszkodzone. Jak się sprawdza to VAG-iem znajdziesz w dziale diagnostyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...