Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rolka prowadząca SKF foto - czy tak ma wygladac ?


blaster99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , kupiłem w jednym z serwisów sprzedajacych przez net rozrzad do mojego AVF i mechanik (moj brat) twierdzi, ze rolka prowadzaca wyglada nie tak jak powinna (sugeruje ze jest uzywana i mowi ze chrobocze podczas obracania) i szybko kupilem w serwisie kolejna. W ogole dziwne jest to , ze moj pierwotny zakup tez byl w serwisie i wszystko poza rokla prowadzaca o ktorej mowa ma emblematy vw. Na foto widac jakby slad po pasku. Prosze o wypowiedz ludzi ktorzy wiedza co i jak. Bo sklaniam sie ku odsyłce.

po lewej rolka o ktorej mowa SKF , po prawej dzis kupiona w ASO z tego co wiem INA.

skf.png

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie tłumaczy, ze moze rolki SKF tak maja ? Bo w porównaniu z ta druga to na 100% wyglada jak uzywka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mechanicy tak samo twierdza a sprzedawca idzie w zaparte, ze tak ma byc ... ciekawe czy kase odda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet na allegro wyglada to inaczej

MEYLE ROLKA PROWADZACA AUDI A2 A3 A4 A6 INNE (2496472216) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Rolka Zwrotna Paska Rozrzadu, Audi,Skoda,Seat,VW, 038109244J - Auto - Gawex, Sklep z Częściami Samochodowymi

rolka kierunkowa / prowadząca, pasek rozrządu VKM 21147 SKF - Części Arwit

Chyba ten sklep gdzie kupowales respektuje zwrot towaru, na to jest paragraf.

"Kupujesz bez ryzyka - W razie niedopasowania części samochodowej istnieje możliwość zwrotu, szczegóły w Regulaminie."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mechanicy tak samo twierdza a sprzedawca idzie w zaparte, ze tak ma byc ... ciekawe czy kase odda

Prześlij sprzedawcy zdjęcie, może ktoś zwracał taki rozrząd do nich i wpakował w kartonik celowo lub przypadkiem starą rolkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłałem gosciowi to foto co jest w pierwszym poście, to stwierdził, że od niego jest ta matowa rolka INA którą dziś zakupiłem, miałem juz dosc tej rozmowy i tych 70 zł za dodatkową rolkę ... po chwili rozmowy stwierdził, ze ma w zestawach i takie i takie, i myslał, ze chce go oszukac itp - co za ironia :) ... ponizej dodatkowe foty...

skf2.th.jpg

skfq.th.jpg

jak mi gosc kasy nie zwróci to mu zrobie reklame na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełnij kolego profil, jak masz na imie i skad jestes.

Bo to czesto przydaje sie na forum. A chyba to nie tajemnica.

A teraz wracajac do tematu. Ponizej masz link do SKF... Polska.

Zadzwon tam jutro i spytaj czy nie moga Tobie pomoc.

Bo bardzo mozliwe ze ta rolka to podrobka...

Kontakt - SKF.pl

http://www.skf.com/files/871101.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze taki zakup przez internet możesz zwrócić do 10dni. Chyba że ci będzie wciskał że to nie ta rolka i podmieniłeś na używkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...