Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MB QUART lub inne do 500zł przód


Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiam sie nad głosnikami do przodu firmy MB QUART dsg 213, fsa-213, . bedzie to dobry wybór?? jest kilka modeli w podobnych cenach ktore wybrac, a może cos innnej firmy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm wszystko kręci się wokoło tego czego chcesz słuchac, ale z uniwersalnych wpadających każdemu w ucho i które miałem albo miałem okzje posłuchac to proponuje ci

hertza,helixa badz audiosystema ale one juz troche droższe

pozatym pb(powerbass) tez ładnie smigaja szczególnie nisko]

możliwości jest od chole...y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnialem wspomniec ze w sprzet zaopatruje sie w usa a dokladnie z ebay.com, z uwagi ze mam mozliwosc sprowadzenia sobie sprzetu o wiele wiele taniej niz u nas w polsce i dlatego prosze o jakies propozycje ktore mozna znalesc wlasnie tam bo jesli chodzi o takie firmy jak hertz,helix, audiosystem, rainbow jest ich dosc niewiele a moze cos z JL Audio, Mtx, itd. [br]Dopisany: 25 Maj 2008, 14:51 _________________________________________________a co z takimi jak alpine, infinity bo z PB by sie cos znalazło napewno.[br]Dopisany: 25 Maj 2008, 14:55 _________________________________________________musze jeszcze wspomniec ze szukam glosnikow ktore wygeneruja duzo dobrej jakosci wysokich tonow bo co do niskich to juz jest spory sub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra tylko jaka firme proponujesz i jaki model ???[br]Dopisany: 25 Maj 2008, 15:24 _________________________________________________o no i najlepiej 13cm (brak czasu na przerobki), wiem ze wygluszenie mnie nie minie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygłuszenie najlepiej zestawy dynamat jak nie chcesz za duzo inwestowac to maty app lub bool + tasma dakerska na usztywnienie pod otwory techniczne w drzwiach, radze dokładnie odtluścic, wymyć potem szuszarka ciepłe powietrze na mate wtedy fajnie się robi plastyczna i jazda. Ja jak robiłem to dokładnie co prawda w innym aucie to 1 drzwi = 1 dzień roboczy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz mozliwosc kupna sprzetu w stanach i interesuja Cie zestawy 13cm to zainteresuj sie MB Quart z serii Q a pozniej sprawdz ich cene w Polsce. Gwarantuje ze porownanie wywola szeroki usmiech na Twojej twarzy podobnie jak ich brzmienie. Do dzisiaj nie slyszalem lepszego zestawu 13cm mimo ze mialem mozliwosc testowania zestawow wartych powyzej 4000 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...