Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Co powoduje bład

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jechalem 120 km/h i nagle prak mocy na chwile. jak podpiolem samochod do kompa wyskoczyl mi taki blad

Friday, 10 August 2012, 19:05:38.

VCDS-Lite Version: Release 1.1

Control Module Part Number: 028 906 021 GN

Component and/or Version: 1,9l R4 EDC G00SG 1422

Software Coding: 00002

Work Shop Code: WSC 00012

VCID: 61B52687F847

1 Fault Found:

00575 - Intake Manifold Pressure

17-10 - Control Difference - Intermittent.

co moze go powodowac

---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ----------

jak sa potrzebne jakies logi to napiszcie jakie

Opublikowano
  • Autor

ok zrobie. po wykasowaniu bledu wszystko wrocilo do normy czyli auto ciagnie, ale wydaje mi sie ze jakbym znow jechal 120 to blad znow wroci

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ----------

mam te wszystkie logi zrobic czy tylko dynamiczny 11

Opublikowano
ok zrobie. po wykasowaniu bledu wszystko wrocilo do normy czyli auto ciagnie, ale wydaje mi sie ze jakbym znow jechal 120 to blad znow wroci

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ----------

mam te wszystkie logi zrobic czy tylko dynamiczny 11

Jak Ci auto przymuli to silnik wchodzi w tryb pracy awaryjny, wystarczy ponowne uruchomienie i jest znów normalnie. W AFN często przyczyną tego błędu są zacinające się kierowniczki w turbinie. Rób komplet logów bo jest to dość obszerny temat, aby tak po prostu odkryć przyczynę tego trybu awaryjnego.

Opublikowano
  • Autor

zrobie tak jak piszesz. slyszalem o tych kierownicach i to mnie martwi, bo jak to kier. bedzie trzeba turbo kupic?

Opublikowano

Nie, na początek wystarczy czyszczenie. Zresztą jak zrobisz logi to wszystko wyjdzie w praniu :wink: Jeśli turbo za dużo ładuje to właśnie moga być kierownice, zawór N-75 uszkodzony lub załamany jakiś przewód podciśnieniowy. A jeśli turbo za mało dmucha to może być dolot nieszczelny, N-75 uszkodzony, zatakny katalizator. LOGI TO PODSTAWA.

Opublikowano
  • Autor

logi kolego zrobie na 100% ktos mi kiedys odradzal czyszczenie turbo. powiedz mi czy da sie to samemu zrobic, dodam ze na mechanice sie znam

Opublikowano

hmm, to zależy kto ma jakie zdolności manualne. Ale skoro nie znasz się na mechanice to proponowałbym Ci się za turbo nie brać samemu. Popatrz może w twojej okolicy jest ktoś obcykany w OOOO, albo może jest jakiś klubowicz w twojej okolicy który mógłby Ci pomóc. A jeżeli nie to pozostaje Ci szukać mechanika. Najpierw logi a potem diagnoza :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Grupy: 007,007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 003,003,003,003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 013,013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 011,011,011,011,011,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 004,004,004,004,004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 023,023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

oto logi statyczne, inaczej na moim programie nie umiem zrobic

Opublikowano

Fatalnie cos te logi Ci wyszly kolego...

Opublikowano
  • Autor

o co chodzi z tym ze fatalnie< zle zrobione czy co?

---------- Post dopisany at 15:40 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ----------

mozna z nich cos wywnioskowac?

Opublikowano

logi dynamiczne robisz jadac na 3jce 1,5k obrotow, klikasz log i but w podloge do 3,5-4k. Wtedy klikasz stop i tyle, a tutaj jezdizles sobie i butowales puszczales butowales puszczales i nic nie widac :wink: Jedyne co mozna wywnioskowac to ze turbo raczej nie przeladowuje, za to przeplywka niedomaga, ale to tylko raczej, bo logi kiepsko wykonane :wink:

Opublikowano
  • Autor

to byly logi statyczne, a dynamiczne dopiero zrobie

Opublikowano

logi statyczne a obroty silnika po 4000? Czegos tutaj nie rozumiem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

juz wiem o co chodzi, musialy mi sie wrzucic tez dynamiczne co robilem kilka miesiecy temu. wtedy przeplywke mialem do wymiany.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.