Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nadmiernie parująca szyba czołowa


TomsonSzczecin

Rekomendowane odpowiedzi

też tak macie że przy włączonym nawiewie nieważne czy zimnym czy ciepłym przednia szyba paruje ?? filtr kabiny jest nowy w koło raczej wszystko szczelne zaczyna mnie wkurzać poranna jazda z ręcznikiem pod ręką i otwartymi szybami poranki coraz zimniejsze są :facepalm: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie odkleiła Ci się trochę tapicerka przy szybie. Jak tak miałem i też mi parowało. Okazało się że w desce jest kilka kanałów przy samej szybie które nie są normalnie widoczne i właśnie jak mi się tapicerka odkleiła to przysłoniła te kanały i stąd parowanie. Gdzieś było na forum że odstająca tapicerka przy szybie była bolączką w pierwszych latach produkcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli odstaje tak jak opisane w tym poście http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-przyklejanie-odstajacej-tapicerki-deski-rozdzielczej-8079/ to nie ma to większego wpływu na parowanie.

U mnie tak się odkleiła na prawie całej długości że po prostu oparła się o szybę. Ja po prostu zdemontowałem całą deskę rozdzielczą i porządnie przykleiłem (Butaprenem) z tym że jest z tym trochę zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro zrobię mały zabieg z kropelką a jak to nie pomoże masz jakiś pomysł ?? może całkiem wywalić kabinowy? chociaż po coś niby jest.. ale jak go nie było myślałem ze przez to paruje... drażni to strasznie myślałem że szyba gdzieś przesiąka ale zaatakowana z wiadra nie puściła nic w środek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wywalisz filtr kabinowy to się załatwisz na amen :facepalm:... w krótkim czasie będziesz miał w kanałach pełno liści i kurzu

każde mocniejsze dmuchnięcie powietrzem i rodzina cie wyklnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...