Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nadmiernie parująca szyba czołowa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

też tak macie że przy włączonym nawiewie nieważne czy zimnym czy ciepłym przednia szyba paruje ?? filtr kabiny jest nowy w koło raczej wszystko szczelne zaczyna mnie wkurzać poranna jazda z ręcznikiem pod ręką i otwartymi szybami poranki coraz zimniejsze są :facepalm: ...

Opublikowano

A nie odkleiła Ci się trochę tapicerka przy szybie. Jak tak miałem i też mi parowało. Okazało się że w desce jest kilka kanałów przy samej szybie które nie są normalnie widoczne i właśnie jak mi się tapicerka odkleiła to przysłoniła te kanały i stąd parowanie. Gdzieś było na forum że odstająca tapicerka przy szybie była bolączką w pierwszych latach produkcji

Opublikowano
  • Autor

no właśnie ostatnio zauważyłem że jakby odstaje przy słupku i stała się "ruchoma" ale nie chciałem nic na siłę odginać żeby nie uszkodzić deski jak zwalczyłeś problem u siebie ??

Opublikowano

Jeżeli odstaje tak jak opisane w tym poście http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-przyklejanie-odstajacej-tapicerki-deski-rozdzielczej-8079/ to nie ma to większego wpływu na parowanie.

U mnie tak się odkleiła na prawie całej długości że po prostu oparła się o szybę. Ja po prostu zdemontowałem całą deskę rozdzielczą i porządnie przykleiłem (Butaprenem) z tym że jest z tym trochę zabawy

Opublikowano
  • Autor

jutro zrobię mały zabieg z kropelką a jak to nie pomoże masz jakiś pomysł ?? może całkiem wywalić kabinowy? chociaż po coś niby jest.. ale jak go nie było myślałem ze przez to paruje... drażni to strasznie myślałem że szyba gdzieś przesiąka ale zaatakowana z wiadra nie puściła nic w środek...

Opublikowano

jak wywalisz filtr kabinowy to się załatwisz na amen :facepalm:... w krótkim czasie będziesz miał w kanałach pełno liści i kurzu

każde mocniejsze dmuchnięcie powietrzem i rodzina cie wyklnie

Opublikowano
  • Autor

he he he teraz też wyklina kobieta że zimno jej z rana sąsiad w ciepłym aucie z odparowaną szybką a ja otwarte ręcznik i jazda :grin:ale teraz o 5 rano ok a niebawem spadnie śnieg :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.