Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Swap przełączników szyb A8 do B7?


ikell

Rekomendowane odpowiedzi

mi udało się uruchomić blokadę otwierania tylnych okien po przez przełożenie piny nr 7 w miejsce pinu nr 9 (czarna kostka przy przełączniku) tylko że blokada działa podczas trzymania (zółta kontrolka obok się świeci), a jak puszczę to blokada się wyłącza (żółta kontrolka gaśnie) chyba nie tak to powinno działać?... może ktoś napisać jak to działa na ori przełączniku w B7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi udało się uruchomić blokadę otwierania tylnych okien po przez przełożenie piny nr 7 w miejsce pinu nr 9 (czarna kostka przy przełączniku) tylko że blokada działa podczas trzymania (zółta kontrolka obok się świeci), a jak puszczę to blokada się wyłącza (żółta kontrolka gaśnie) chyba nie tak to powinno działać?... może ktoś napisać jak to działa na ori przełączniku w B7?

źle Ci to działa. Wciskasz przycisk świeci się żółta kontrolka i szyby z tyłu są zablokowanie cały czas, naciskasz jeszcze raz (gaśnie żółta) i szyby są odblowane. Logicznie podczas jazdy jak zablokujesz szyby ? będziesz trzymał cały czas ten przycisk ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najwidoczniej przełącznik od B7 ma inną budowę jeżeli chodzi o blokadę (prawdopodobnie jest tam zastosowany mikroprzełącznik typu on/off)a w tych co ja podmieniałem, a posiadam z A6 4f0 i A7 4G0 gdzie siedzą zwykle mikroprzełącznik(NO) blokada działa tylko po przyciśnięciu, a po puszczeniu przestaje działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie co to za przełączniki?? Ten przycisk od blokowani szyb z tyłu jest idelnie wpasowany w przeciwieństwie do tych co są w tym temacie. To bedzie jakaś rzeźba czy co???

960_1.jpg dsc00894ym.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez bede kupowal te przelaczniki,tylko nie wiem czy te z tej aukcji sa z a3 czy z a8 nie ma zadnego opisu nawet numeru czesci nie ma ,:eusathink:tylko ze pasuje do a4 s4 rs4

---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

ja tez bede kupowal te przelaczniki,tylko nie wiem czy te z tej aukcji sa z a3 czy z a8 nie ma zadnego opisu nawet numeru czesci nie ma ,:eusathink:tylko ze pasuje do a4 s4 rs4

Original Audi A4 S4 RS4 B6 B7 8E Chrome Windows Lifter Mirror Switch Button | eBay

---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do oryginalnego przełącznika zostały przełożone tylko przyciski/nakładki sterujące szybami.:wink:

najprawdopodobniej są takie oryginał z a4. kiedyś były na allegro i się zgapiłem i nie kupiłem a terasz szukam i nawet numeru nie mogę znaleźć :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do oryginalnego przełącznika zostały przełożone tylko przyciski/nakładki sterujące szybami.:wink:

najprawdopodobniej są takie oryginał z a4. kiedyś były na allegro i się zgapiłem i nie kupiłem a terasz szukam i nawet numeru nie mogę znaleźć :doh:

Józek a te z ASO kiepsko Ci podeszły czy jak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziś robiłem swapa przełączników szyb w swojej B6 i to nie jest tak prosta sprawa :kwasny:

image.jpg

1. przełącznik szyb lewy przód (4 szyby elektryka) pasuje tylko trzeba piny zamienić z blokady OK zgadza się, ale jak już się chce zmieniać same przyciski i zostawić ori blokadę to już się schody zaczynają w B6,02r bo jest inna budowa przycisku (trzeba rzeźbić mocno),w panelu z B7 budowa przycisku już jest taka sama więc nie ma problemu z zamianą

2.przyciski pojedyncze szyb w B6,02r wtyk do nich jest 10 pinowy,a w przyciskach z chromem wtyczka ma już tylko 4 piny (w obu przypadkach idą do kostek 3 przewody), w przełącznikach z B7 pasują P&P (koszt kostki 4 pinowej w ASO to niecałe 6zł sztuka)

3.jedyny pasujący przełącznik P&P w B6 to lusterka :decayed:

na koniec dodam że efekt końcowy jest na DUŻY PLUS :slina:

20130215_111456.jpgzdjęcie robione tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile takie przyciski na dzień dzisiejszy ? chodzi mi tylko o szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten przełącznik świateł to z jakiego auta, zmieniałeś środkową część, pasuje do przełącznika z B7?

przełącznik z A3,zmieniałem sam środek pasuje też do B7

Ile takie przyciski na dzień dzisiejszy ? chodzi mi tylko o szyby.

dałem za przełączniki szyb na cztery drzwi z przełącznikiem lusterek 250zł z przesyłkom na allegro

---------- Post dopisany at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ----------

swap przełączników szyb

image.jpg

64_3.jpg

swap przełącznika świateł efekt końcowy

62_4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten przełącznik świateł to z jakiego auta, zmieniałeś środkową część, pasuje do przełącznika z B7?

przełącznik z A3,zmieniałem sam środek pasuje też do B7

Ile takie przyciski na dzień dzisiejszy ? chodzi mi tylko o szyby.

dałem za przełączniki szyb na cztery drzwi z przełącznikiem lusterek 250zł z przesyłkom na allegro

---------- Post dopisany at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ----------

swap przełączników szyb

http://s12.postimage.org/g9fdlo5d5/image.jpg

http://s4.postimage.org/59wqwmke1/64_3.jpg

swap przełącznika świateł efekt końcowy

http://s3.postimage.org/7q73qe2in/62_4.jpg

Dziwnie tylko wyglądają te wybrzuszenia na rączce względem przycisków, to jest minus tej przekładki :kwasny:

Ale włącznik świateł prezentuje się zacnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie odnośnie przełącznika świateł. Czy działa funkcja AUTO? Czy do A4 B6 '02 ze zwykłymi lampami podejdzie bez rzeźbienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Chciałem się dowiedzieć czy przyciski z linku podejdą pod B6 2003r.

http://allegro.pl/przyciski-szyb-lusterek-chrom-audi-a4-a5-q5-lift-i6456249207.html

Edytowane przez Iwson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...