Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b6 1.9 tdi !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Swieta prawda,nawet mala glupia rzecz a cieszy...

Opublikowano
Siema!

Ja ci powiem tak po zarejestrowaniu się na tym forum i po przeczytaniu i obejrzeniu parunastu dobrych tematów z klubowymi furkami będziesz chciał mieć wszystko i włączy ci się rezara , twój portfel i konto w banku nigdy już nie będzie takie samo jak kiedyś , twoja kobieta będzie na ciebie krzywo patrzała za każdym razem jak kurier będzie ci coś do domu taszczył a ty będziesz całymi dniami i nocami dusił allegro i klubowy dział sprzedam żeby wyhaczyć coś fajnego w dobrej kasie . Taka jest rzeczywistość i tego się nie da uniknąć i na pewno nie jeden klubowicz na tym forum się o tym przekonał .

Więc do dzieła bo lista jest długa :kox:

Świeta prawda!!!! DAjcie mu wódki:grin:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Siema!

Ja ci powiem tak po zarejestrowaniu się na tym forum i po przeczytaniu i obejrzeniu parunastu dobrych tematów z klubowymi furkami będziesz chciał mieć wszystko i włączy ci się rezara , twój portfel i konto w banku nigdy już nie będzie takie samo jak kiedyś , twoja kobieta będzie na ciebie krzywo patrzała za każdym razem jak kurier będzie ci coś do domu taszczył a ty będziesz całymi dniami i nocami dusił allegro i klubowy dział sprzedam żeby wyhaczyć coś fajnego w dobrej kasie . Taka jest rzeczywistość i tego się nie da uniknąć i na pewno nie jeden klubowicz na tym forum się o tym przekonał .

Więc do dzieła bo lista jest długa :kox:

Co do wzroku mojej dziewczyny (zony od przyszlej soboty:)) juz sie przekonalem :)

---------- Post dopisany 24-08-2012 at 00:26 ---------- Poprzedni post napisany 19-08-2012 at 22:39 ----------

---------- Post dopisany at 00:28 ---------- Poprzedni post napisany at 00:26 ----------

Opublikowano

no to sie zaczelo rezanie :polew: choc mi osobiscie podoba sie bardziej srebrny znaczek COOO sam mialem kiedys czarny przez dluzsza chwile ale poszedlem po rozum do glowy :grin: teraz dokladki w kolor ijuz zacznie fajnie wygladac :good:

Opublikowano
  • Autor

Jestem w trakcie usuwania śladów po znaczkach na tyle i następne są dokładki w kolor i jednocześnie odblokowanie fis'u-jest ktoś kto mogłby pomóc z fis'em ? Najlepiej z dolnego śląska lub lubuskiego.

---------- Post dopisany 08-09-2012 at 15:54 ---------- Poprzedni post napisany 07-09-2012 at 00:30 ----------

Nikt nie pomoże ? Oczywiście nie za friko.

Opublikowano

Napisz może w temacie o zlotach w tych regionach... Tam pewnie szybciej uzyskasz pomoc :wink:

Opublikowano
Siema!

Ja ci powiem tak po zarejestrowaniu się na tym forum i po przeczytaniu i obejrzeniu parunastu dobrych tematów z klubowymi furkami będziesz chciał mieć wszystko i włączy ci się rezara , twój portfel i konto w banku nigdy już nie będzie takie samo jak kiedyś , twoja kobieta będzie na ciebie krzywo patrzała za każdym razem jak kurier będzie ci coś do domu taszczył a ty będziesz całymi dniami i nocami dusił allegro i klubowy dział sprzedam żeby wyhaczyć coś fajnego w dobrej kasie . Taka jest rzeczywistość i tego się nie da uniknąć i na pewno nie jeden klubowicz na tym forum się o tym przekonał .

Więc do dzieła bo lista jest długa :kox:

Jak bym widział siebie:grin: pierwsze moje słowa "że narazie nic nie planuję bo nie ma funduszy" a niedługo potem każdą jakąś lewą złotówkę wkładałem w auto a jak przychodziły paczki to myślałem że "moja" zwariuję:polew: życzę wielkiego rezania i udanych modów:hi:
Opublikowano
  • Autor
Siema!

Ja ci powiem tak po zarejestrowaniu się na tym forum i po przeczytaniu i obejrzeniu parunastu dobrych tematów z klubowymi furkami będziesz chciał mieć wszystko i włączy ci się rezara , twój portfel i konto w banku nigdy już nie będzie takie samo jak kiedyś , twoja kobieta będzie na ciebie krzywo patrzała za każdym razem jak kurier będzie ci coś do domu taszczył a ty będziesz całymi dniami i nocami dusił allegro i klubowy dział sprzedam żeby wyhaczyć coś fajnego w dobrej kasie . Taka jest rzeczywistość i tego się nie da uniknąć i na pewno nie jeden klubowicz na tym forum się o tym przekonał .

Więc do dzieła bo lista jest długa :kox:

Jak bym widział siebie:grin: pierwsze moje słowa "że narazie nic nie planuję bo nie ma funduszy" a niedługo potem każdą jakąś lewą złotówkę wkładałem w auto a jak przychodziły paczki to myślałem że "moja" zwariuję:polew: życzę wielkiego rezania i udanych modów:hi:

To jakaś choroba,ale leczyć się nie zamierzam :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.